Zbiórka Odnowa przytuliska fundacyjnego - miniaturka zdjęcia

Odnowa przytuliska fundacyjnego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odnowa przytuliska fundacyjnego - zdjęcie główne

Odnowa przytuliska fundacyjnego

8 500 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Przez ostatni rok zbieraliśmy tutaj środki na to by móc własnymi siłami odnowić gminne przytulisko miasta Puszczykowo i gminy Komorniki które z dniem 1.03.2018r. oficjalnie przeszło w pełni pod opiekę Fundacji Zwierzęce Marzenia

Przytulisko wymagało odnowy zniszczonych boksów i bud, dodatkowo czekała nas wymiana sporej części ogrodzenia które było podziurawione i zagrażało bezpieczeństwu naszym podopiecznym. 

Pewien czas temu zgłosiła się do nas firma która w ramach integracji pracowników chciałaby dokonać tej renowacji na swój koszt dlatego postanowiliśmy, że dotychczas zebrane fundusze przeznaczymy na postawienie pomieszczenia gospodarczego, które mieliśmy w dalszych planach. 

Naszym celem jest postawienie tzw. altanki o powierzchni 5x3m w której będziemy mogli postawić kilka klatek kennelowych by móc spokojnie zapewnić odpowiednie warunki psiakom które wymagają leczenia bądź są zbyt małe żeby przetrwać mroźne wieczory na zewnątrz. 

My mamy ogromny zapał do działania jednak sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich wydatków dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. 

Po zliczeniu wszystkich potrzebnych materiałów okazało się, że kwota potrzebna do postawienia i wykończenia samej budki wynosi ok. 6500-7000zł.                                                Nie wspominając już nawet o jej wyposażeniu...

Pragniemy zapewnić wszystkim naszym podopiecznym godne warunki, by nie musiały odczuwać aż tak bardzo braku swojego człowieka... Jednak bez waszej pomocy nam się to nie uda!

Pozwólcie zapewnić im godne warunki do życia... Dla was czasami to TYLKO 5 zł, dla nas AŻ.  Bo te 5 zł od każdej osoby, która zobaczy tą zbiórkę, która lubi nas na facebooku, która ceni naszą pracę i czas włożony w tych bezdomniaków, to niezbędna kwota do postawienia "psiej chatki".


Oprócz pieniędzy przydadzą nam się również materiały takie jak: impregnat do drewna, papa na dach, gwoździe i narzędzia. Więc jeżeli ktoś z Was ma coś z tych rzeczy na wydanie to bardzo prosimy o kontakt :)

Z góry wszytskim bardzo dziękujemy za pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Zwierzęce Marzenia - awatar

  Zwierzęce Marzenia

  06.02.2019
  06.02.2019

  Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wpłaty! Jesteśmy coraz bliżej celu co nas bardzo cieszy.
  Do listy rzeczy do zrobienia dołączyło zbudowanie pomieszczenia na terenie przytuliska, które umożliwi nam postawienie w środku kilku klatek kennelowych dzięki czemu psiaki wymagające leczenia, czy też takie które źle znoszą mrozy lub boją się petard podczas sylwestra będą mogły spokojnie przebywać w ciepłym i suchym miejscu.

  Liczymy na was!

Komentarze


 • Izaa - awatar

  Izaa

  14.06.2019
  14.06.2019

  ❤️

  • Zwierzęce Marzenia - awatar

   Zwierzęce Marzenia - Organizator zbiórki

   14.06.2019
   14.06.2019

   Dziękujemy! ♥️🐶♥️🐶

 • Paulina - awatar

  Paulina

  21.05.2019
  21.05.2019

  Powodzenia:)

  • Zwierzęce Marzenia - awatar

   Zwierzęce Marzenia - Organizator zbiórki

   22.05.2019
   22.05.2019

   Dziękujemy 😘

 • 🐾🐾🐾❤️ - awatar

  🐾🐾🐾❤️

  20.05.2019
  20.05.2019

  👌

 • Alicja Pietrowska - awatar

  Alicja Pietrowska

  17.05.2019
  17.05.2019

  Pozdrawiam 😁

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.01.2019
  23.01.2019

  Trzymam kciuki!

  • Zwierzęce Marzenia - awatar

   Zwierzęce Marzenia - Organizator zbiórki

   23.01.2019
   23.01.2019

   Dziękujemy bardzo! <3

8 500 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 129

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamila Wenzel - awatar
Kamila Wenzel
100
Monika - awatar
Monika
300
M&Ms - awatar
M&Ms
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Siepa - awatar
Paweł Siepa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Walczak - awatar
Iwona Walczak
50
Agata Olszewska - awatar
Agata Olszewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij