Zbiórka "Akcja Odnowy Świetlicy w 9-tce" - miniaturka zdjęcia

"Akcja Odnowy Świetlicy w 9-tce" Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka "Akcja Odnowy Świetlicy w 9-tce" - zdjęcie główne

"Akcja Odnowy Świetlicy w 9-tce"

2 705 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Odnowa Świetlicy - awatar

Odnowa Świetlicy

Organizator zbiórki

Jesteśmy Rodzicami dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 9 im. A. Dygasińkiego w Kielcach. Świadomych, odpowiedzialnych i zaangażowanych w pomaganie innym.

Akcja "Rodzice - Dzieciom Odnowa Świetlicy w 9-tce", polega na remoncie i wyposażeniu świetlicy w oparciu o tzw. czyn społeczny i zbiórkę pieniędzy. Lista potrzeb została ustalona w oparciu o diagnozę przygotowaną wspólnie z kadrą pedagogiczną świetlicy i dyrekcją szkoły. 

Cel zmiany świetlicy to stworzenie bezpiecznej przestrzeni, przyjaznej atmosfery oraz miejsca skupienia dla potrzeb rozwoju dzieci. Każde zaangażowanie pokazuje również dzieciom najważniejsze wartości. 

Zbieramy środki finansowe które pokryją koszty ekipy remontowej a jeśli się uda to również zakup miękkich siedzisk dla dzieci.

Jesteśmy Rodzicami uczniów, którzy nie tylko mówią ale przede wszystkim czynem ZMIENIAJĄ przestrzeń w której dzieci spędzają czas, uczą się i bawią.

I Ty możesz zmienić tą przestrzeń!

Wesprzyj dowolną kwotą "Akcję Rodzice -Dzieciom Odnowa Świetlicy w 9-tce"!


Rodzice z Kieleckiej 9-tki! :*


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 705 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Odnowa Świetlicy - awatar

Odnowa Świetlicy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Izabela - awatar
Izabela
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Braszczyk - awatar
Jolanta Braszczyk
100
Cassie - awatar
Cassie
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tomasz Nowak - awatar
Tomasz Nowak
100
Aldona Zieleńska - awatar
Aldona Zieleńska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij