Zbiórka Odbudujemy ten dom razem - zdjęcie główne

Odbudujemy ten dom razem

13 792 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Cieślak - awatar

Patrycja Cieślak

Organizator zbiórki

Witam was wszystkich,

przychodzę do was z prośbą o pomoc dla mieszkańców mojej rodzinnej wsi . Rodzina ta w wyniku pożaru straciła wszystko co znajdowało się na poddaszu (ubrania, sprzęt elektroniczny, meble itp) cały dół został zalany wodą podczas gaszenia pożaru. Uszkodzony został dach budynku.  Dom ten zamieszkiwało 5 osób. Mieszkanie nie nadaje się na ten czas do zamieszkania. Urząd Gminy udostępnił im mieszkanie komunalne. Wierzę że razem możemy pomóc im odremontować rodzinny dom . Rodzinna ta jest bardzo sympatyczna i nigdy nie odmówiła pomocy innym, także i my nie chcemy zostawić ich w takiej sytuacji samych.

 Rodzina została poinformowana o założeniu takiej zbiórki.  

Bardzo was proszę o pomoc. 

Pozdrawiam.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Magdalena madaj - awatar

    Magdalena madaj

    30.03.21
    30.03.21

    Pomagamy

13 792 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać teraz
 
Patrycja Cieślak - awatar

Patrycja Cieślak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 129

Joanna Zięba licytacja - awatar
Joanna Zięba licytacja
20
Joanna Zięba licytacja - awatar
Joanna Zięba licytacja
125
Sebastian Pusty- Licytacja Ciasto z Rogalikami. - awatar
Sebastian Pusty- Licytacja Ciasto z Rogalikami.
140
Krzeszewska Joanna - awatar
Krzeszewska Joanna
50
Licytacja Intersad - awatar
Licytacja Intersad
600
Małgorzata W - sesja - awatar
Małgorzata W - sesja
110
Weronika Wiśniarek - awatar
Weronika Wiśniarek
210
Paulina Sobiś - awatar
Paulina Sobiś
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Filipiak - awatar
Marta Filipiak
110

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij