Zbiórka Dla weterana po przeszczepie - miniaturka zdjęcia

Dla weterana po przeszczepie

Zbiórka Dla weterana po przeszczepie - zdjęcie główne

Dla weterana po przeszczepie

10 695 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Bielska - awatar

Patrycja Bielska

Organizator zbiórki

Witam.  Nazywam się Patrycja Bielska i zbiórkę założyłam z myślą o moim tacie, który w grudniu 2019 przeszedł przeszczep serca.  Operacja ta byla nieunikniona, gdyż wszystkie inne metody leczenia ostrej niewydolności  serca się wyczerpały. Teraz tata powoli dochodzi do siebie po transplantacji. W przypadku taty w najbliższej przyszłości zalecany jest pobyt w sanatorium i kardiologiczna rehabilitacja.  Wiąże sie to z wysokimi kosztami... Niestety także koszty lekow po przeszczepie są bardzo wysokie i ciężko to rodzicom udźwignąć finansowo. Dodatkowo tata po transplantacji zachorował na cukrzyce i konieczna jest insulina w zastrzykach. Choruje także na dne moczanową oraz na RZS.  Wszystkie te leki razem kosztują fortunę i dlatego bardzo prosilabym o choćby symboliczna złotówkę. Każda państwa wpłata będzie dużą pomocą. 

Mój tata - MAREK SCHULZ - to emerytowany żołnierz, weteran misji w Libanie i w Iraku, pasjonat brydża. Kiedyś zawsze pomagał potrzebującym, teraz on sam potrzebuje pomocy. 

.......... 

Dziękuję bardzo wszystkim za dotychczasową pomoc :) Cieszę się, że los drugiej osoby nie jest Wam obojętny. 

Pozdrawiam

Patrycja Bielska 


Zdjecie zrobione 12.01.2020. Prawie 4 tygodnie po przeszczepie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Tomek Buraczek - awatar

  Tomek Buraczek

  08.09.20
  08.09.20

  Marek wracaj do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.20
  13.03.20

  Trzymam za Ciebie kciuki ! Brydzysta

 • Kamil Wronko - awatar

  Kamil Wronko

  14.02.20
  14.02.20

  Marku wracaj do zdrowia, mam wrażenie,że się gdzieś spotkaliśmy na wojskowej drodze.... Pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.19
  12.12.19

  trzeba wierzyć

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.11.19
  29.11.19

  Razem silni pozdrawiam

10 695 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Bielska - awatar

Patrycja Bielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 144

Szeregowy Mateusz Gryń 7 BOW - awatar
Szeregowy Mateusz Gryń 7 BOW
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
100
Tomek Buraczek - awatar
Tomek Buraczek
100
Tomasz Baj - awatar
Tomasz Baj
20
Judyta Golińska - awatar
Judyta Golińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patryk Makosz - awatar
Patryk Makosz
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij