Zbiórka Na rehabilitację dla Milenki - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitację dla Milenki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na rehabilitację dla Milenki - zdjęcie główne

Na rehabilitację dla Milenki

864 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Wrońska Karwacka - awatar

Sylwia Wrońska Karwacka

Organizator zbiórki

Witam Jestem mamą Milenki Milenka ma 6 lat choruje na mózgowe porażenie dziecięce moja córeczka nie może chodzić jeszcze samodzielnie ponieważ ma niedowład kończyn dolnych również ma stwierdzoną padaczke która jest leczona odpowiednimi lekami w tym momencie Milenka żadnych napadów nie miała ale zdarzało się że napady powtarzały się w ciągu dnia 3 razy dziennie Milenka jest objęta rehabilitacją hipoterapią nasza córeczka jest też po o strzyku botulinom która ma pomóc rozluźnić mięśnie w nóżkach i to do was moi kochani mam ogromną prośbę aby móc troszkę wesprzeć naszą córeczkę jakimś nie wielkim  datkiem na intensywną rehabilitację Która teraz jest bardzo potrzebna naszej córeczce aby stanęła o siłach i na własnych nóżkach Za Każdą pomoc będziemy serdecznie wdzięczni i dziękujemy wam z całego serca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Wrońska Karwacka - awatar

  Sylwia Wrońska Karwacka

  05.09.2018
  05.09.2018

  Ciąg dalszy rosciagania nóżek Milenki

  Zdjęcie aktualizacji 19 310

864 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Wrońska Karwacka - awatar

Sylwia Wrońska Karwacka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Łukasz Rożko - awatar
Łukasz Rożko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Kozłowski f - awatar
Mateusz Kozłowski f
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula Suchodolska - awatar
Urszula Suchodolska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij