Zbiórka Wsparcie ofiar przemocy domowej - miniaturka zdjęcia

Wsparcie ofiar przemocy domowej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie ofiar przemocy domowej - zdjęcie główne

Wsparcie ofiar przemocy domowej

2 235 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

WPŁAĆ I SPRAW ABY OFIARY PRZEMOCY MIAŁY ŚWIĘTA, NA KTÓRE ZASŁUGUJĄ!

Fundacją Kapitana Nemo działa non profit na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. 

Część z nas była w przeszłości ofiarami przemocy w rodzinie i wiemy jak ciężkie jest to doświadczenie i ile blizn pozostawia. Może zniszczyć człowieka lub dodać mu sił. 

Ci, którzy doświadczają przemocy w rodzinie (głównie kobiety i dzieci) często muszą opuścić swój dom i szukać schronienia min. w Specjalistycznych Ośrodkach Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie. Trafiając do ośrodka nie mają wiele ze sobą i mogą przebywać tam tylko do 3 miesięcy. 

Dzięki zbiórce i przy współpracy z SOWOP w Olsztynie oraz wielkim sercom przyjaciół Fundacji, jesteśmy w stanie na bieżąco wspomagać ofiary przemocy oraz Ośrodek np. poprzez zakup sprzętu AGD.

Z zebranych dotychczas środków między innymi:

- kupiliśmy prezenty dla kobiet i dzieci z Ośrodka na święta 2020

- zakupiliśmy nową pralkę do Ośrodka SOWOP 

- zakupiliśmy niezbędne pożywienie dla najmłodszych mieszkańców Ośrodka

Podobnie jak w zeszłym roku - zbieramy na świąteczne prezenty dla kobiet i dzieci z Ośrodka - BĄDŹ ICH MIKOŁAJEM!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA KAPITANA NEMO - awatar

  FUNDACJA KAPITANA NEMO

  19.09.2022
  19.09.2022

  Dziękujemy serdecznie za wsparcie! Dzięki Twojej wpłacie będziemy mogli jeszcze więcej i skuteczniej pomagać ofiarom przemocy, kobietom i dzieciom, znajdującym się w osrodku SOWOP w Olsztynie. W tych trudnych czasach, w których żyjemy, każda wpłata, każda pomoc jest na wagę złota. Pozdrawiamy! Fundacja Kapitana Nemo

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.12.2021
  07.12.2021

  Master P

2 235 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Małgorzata Owoc - awatar
Małgorzata Owoc
30
Agnieszka Pruszyńska - awatar
Agnieszka Pruszyńska
25
Ewelina Supińska - awatar
Ewelina Supińska
30
Beata - awatar
Beata
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij