Zbiórka Wsparcie ofiar przemocy domowej - zdjęcie główne

Wsparcie ofiar przemocy domowej

2 535 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby


Wsparcie ofiar przemocy domowej 

WPŁAĆ I SPRAW ABY OFIARY PRZEMOCY MOGŁY ZACZĄĆ ŻYCIE NA NOWO! 

Fundaca Kapitana Nemo działa non profit na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. Część z nas była w przeszłości ofiarami przemocy w rodzinie i wiemy jak ciężkie jest to doświadczenie i ile blizn pozostawia - może zniszczyć człowieka lub dodać mu sił.  

Ci, którzy doświadczają przemocy w rodzinie (głównie kobiety i dzieci), często muszą opuścić swój dom i szukać schronienia min. w Specjalistycznych Ośrodkach Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie. Trafiając do ośrodka nie mają wiele ze sobą i mogą przebywać tam tylko do 3 miesięcy.  

Dzięki zbiórce pieniędzy i przy współpracy z SOWOP w Olsztynie oraz wielkim sercom przyjaciół Fundacji, jesteśmy w stanie na bieżąco wspomagać ofiary przemocy oraz Ośrodek np. poprzez zakup sprzętu AGD. 

Z zebranych dotychczas środków między innymi: 

- zakupiliśmy niezbędne ubrania, środki higieny dla kobiet i dzieci z Ośrodka, 

- wspomogliśmy usamodzielnianie się rodzin wychodzących z ośrodka, 

- zorganizowaliśmy zajęcia artystyczno-terapeutyczne dla rodzin z Ośrodka, 

- kupiliśmy prezenty dla kobiet i dzieci z Ośrodka na święta w 2020 i 2021 roku, 

- zakupiliśmy łóżeczka turystyczne dla dzieci w Ośrodku, 

- zakupiliśmy nową pralkę do Ośrodka SOWOP, 

- zakupiliśmy jedzenie dla najmłodszych mieszkańców Ośrodka. 

Podobnie jak w zeszłym roku zbieramy pieniądze na świąteczne prezenty dla kobiet i dzieci z Ośrodka - BĄDŹ ICH MIKOŁAJEM!

Oprócz tego zaspokajamy bieżące potrzeby ofiar, tak aby łatwiej im było rozpocząć nowy, wolny od przemocy rozdział w ich życiu. 


Aktualizacje


 • FUNDACJA KAPITANA NEMO - awatar

  FUNDACJA KAPITANA NEMO

  04.01.2023
  04.01.2023

  W te święta, dzięki darowiznom, udało nam się sprawić prezenty oraz wręczyć zestawy świątecznych pyszności dla 6 kobiet oraz ich dzieci!
  Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 109 490

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.12.2021
  07.12.2021

  Master P

2 535 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Małgorzata Owoc - awatar
Małgorzata Owoc
30
Agnieszka Pruszyńska - awatar
Agnieszka Pruszyńska
25
Ewelina Supińska - awatar
Ewelina Supińska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij