Zbiórka Wsparcie ofiar przemocy domowej - zdjęcie główne

Wsparcie ofiar przemocy domowej

1 270 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy Fundacją Kapitana Nemo działającą non profit na terenie woj. warmińsko-mazurskiego i nie tylko. Część z nas była w przeszłości ofiarami przemocy w rodzinie i wiemy jak ciężkie jest to doświadczenie i ile blizn pozostawia. Może zniszczyć człowieka lub dodać mu sił. Ci, którzy doświadczają przemocy w rodzinie (głównie kobiety i dzieci) często muszą opuścić swój dom i szukać schronienia min. w Specjalistycznych Ośrodkach Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie. Trafiając do ośrodka nie mają wiele ze sobą i mogą przebywać tam tylko do 3 miesięcy. Dzięki zbiórce i przy współpracy z SOWOP w Olsztynie oraz wielkim sercom przyjaciół Fundacji, jesteśmy w stanie na bieżąco wspomagać ofiary przemocy kupując najpotrzebniejsze im przedmioty takie jak np. pościele, sprzęt do nauki zdalnej, pomoce plastyczne itp. Pomoc pragniemy rozszerzyć poza czas przebywania w Ośrodku, wesprzeć pokrzywdzonych w powrocie do normalnego życia. POMÓŻ I TY! Każda złotówka pomaga.

Grafika zbiórki stworzona przez Olę, uzdolnioną młodą artystkę, ofiarę przemocy w rodzinie przebywającą w Ośrodku. Dzięki aukcjom i zbiórkom Ola otrzymała od nas pomoce plastyczne oraz laptop do nauki zdalnej i pracy z grafikami. Więcej na naszym Facebooku!

Zapraszamy na aukcję charytatywną: 

Fundacja Kapitana Nemo - Allegro Charytatywni

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 270 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 25

TomaszPru - awatar
TomaszPru
100
Alicja Maziarek - awatar
Alicja Maziarek
30
Ewa Piekarczyk - awatar
Ewa Piekarczyk
30
Anna Dembowska - awatar
Anna Dembowska
45
Małgorzata Owoc - awatar
Małgorzata Owoc
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Ewa Piekarczyk - awatar
Ewa Piekarczyk
40
Basia Jaszczuk - awatar
Basia Jaszczuk
110
Ag Prz - awatar
Ag Prz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij