Dzieci Majdanu

1 210 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Naszym celem jest pozyskanie środków pieniężnych niezbędnych do kontynuacji prowadzonej przez Towarzystwo Przyjaciół Ukrainy akcji „DZIECI MAJDANU”. W ramach akcji organizujemy pobyt dzieci z Ukrainy w różnych placówkach medycznych w Polsce - dzieci będących ofiarami konfliktu zbrojnego na Ukrainie, które niemogą liczyć na odpowiednią opiekę na miejscu, a także pomagamy podopiecznym domów dziecka ze wschodu Ukrainy, z miast Mariupol, Pokrowsk i Mikołajów, poprzez zbiórkę, organizację i transport darów z artykułami pierwszej potrzeby, żywnością, odzieżą, itp.

Akcja charytatywna "Dzieci Majdanu" trwa od momentu pierwszych krwawych wydarzeń na kijowskim Majdanie w roku 2014. Do tej pory udało się nam wielokrotnie przekazać niezbędne leki, przedmioty użytku codziennego, ubrania używane i nowe i zaprosić do Polski ponad 60 dzieci.

W zeszłym roku udało się nam zorganizować 7 wypraw z pomocą humanitarną do domów dziecka. Przekazaliśmy ponad 10 ton odzieży, środków czystości, produktów żywnościowych, leków, 10 komputerów, zabawek, kilkanaście rowerów, oraz wiele innych darów, które są bardzo potrzebne dzieciom w ich życiu codziennym. W tym roku planujemy nadal wspierać naszych podopiecznych oraz rozszerzyć współpracę z organizacjami ukraińskimi zajmującymi się pomocą biednym rodzinom na Ukrainie.

Zebrane środki będą przeznaczone na zakup:

·        odzieży,

·        środków czystości,

·        produktów żywnościowych,

·        leków,

·        sprzętu codziennego użytku i komputerów,

oraz na:

·        organizację pobytu i leczenia chorych dzieci w Polsce,

·        transport darów do domów dziecka we wschodniej Ukrainie.

 

Naszej akcji "Dzieci Majdanu" będzie też poświęcone organizowane przez nas w maju coroczne wydarzenie - Dzień Dobroczynności Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy. 

Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie Państwo na stronie www.dziendobroczynnosci.pl


Podczas wojny niewinni ludzie cierpią najbardziej.

Liczymy na Waszą pomoc! Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają, pomagają, działają!!!


W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji:

e-mail: [email protected] 

Facebook: https://www.facebook.com/TowarzystwoPrzyjaciolUkrainy/

www.tpu.org.pl

tel. 605 911 005


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    27.03.2017
    27.03.2017

    Bardzo popieram! Mam nadzieję, że uda się pomoc tym dzieciakom.

1 210 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Adriana Fibingier - awatar
Adriana Fibingier
100
Amelia Sieradzka - awatar
Amelia Sieradzka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij