Zbiórka Operacja Daisy - zdjęcie główne

Operacja Daisy

3 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Górecka - awatar

Kinga Górecka

Organizator zbiórki

Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę prosić o pomoc w takiej sprawie, ale sytuacja wygląda bardzo źle. 

Daisy jest piękną, roczną suczką owczarka niemieckiego. Choruje na dysplazję stawów biodrowych oraz obustronną dysplazję łokciową ze zmianami zwyrodnieniowymi. Leczenie suczki preparatami nie przyniosły żadnych rezultatów. Operacja jest jedynym wyjściem i mimo, iż nie sprawi, że Daisy będzie stuprocentowo sprawna, to zatrzyma rozwój choroby, dzięki czemu nie będzie odczuwała bólu, na jej pyszczek powróci uśmiech, a jej łapki będą służyć jej jeszcze długie lata. Niestety, koszt operacji jest bardzo wysoki (operacja jednej łapki wynosi około 600zl, do tego dochodzi dieta i leczenie). 

Wierzę w moc Internetu. Nie pozwólmy, aby Daisy została uśpiona, przecież jest bardzo młoda, ma przed sobą całe życie. Jeżeli nie masz możliwości pomocy - proszę udostępnij zbiórkę. Zegar tyka, a samo chodzenie z dnia na dzień sprawie psince coraz większy ból. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Górecka - awatar

Kinga Górecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij