Zbiórka Ocalmy ogierka! - zdjęcie główne

Ocalmy ogierka!

4 610 zł  z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Wojciechowska - awatar

Joanna Wojciechowska

Organizator zbiórki


Drodzy Państwo!

Największe targi koni w Polsce - Skaryszew 2019 już zgarnęły swoje żniwo. Kilkadziesiąt koni wyruszyło w swą ostatnią podróż z napisem rzeźnia.

Ratujemy ile możemy.  I wiemy też, że czasem trzeba odpuscić, a czasem po prostu sie  nie da. Nie da sie przejść obojętnie. Mimo, że rozum podpowiada co innego. Bo od czego mamy serce.

Już mieliśmy opuszczać targ ale los postawił na naszej drodze zaniedbanego, młodego ogierka. Ogierka, oraz dziewzynę, która dwa lata temu uratowała klacz o identycznym umaszczeniu. Dziewczynę, która płakała przy tym koniu. I bardzo chciała go wykupić mimo wszystko. Przeszlibyście obojętnie? My nie.

Resztka kasy brak perspektyw. Co robić? Zwariowaliśmy! Ubłagaliśmy handlarza o tydzień czasu dla konia. Tydzień! Oddaliśmy ostatni tysiac, żeby ogierek JESZCZE nie wsiadł na trap tira rzeźnickiego. To była szybka decyzja. W ekspresowym tempie musimy dozbierać resztę.

Nie odpuszczamy! Nie można! Dotknęliśmy tego konia, przepadliśmy, nie możemy go stracić. Jest młodziutki, znaiedbany. Na targu stał brudny, ze zwieszoną głową. Ja zawsze jestem twarda ale coś we mnie pękło. Ten widok łamał  serce.

Błagam. Uratujmy tego konia. Pokażmy mu, że człowiek to nie tylko bat i krzyk ale też miłość i ręce, które potrafią kochać i czochać końską grzywę. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.2019
  12.03.2019

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.2019
  12.03.2019

  Trzymaj się koniku!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  12.03.2019
  12.03.2019

  Trzymam kciuki. Powodzenia!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.2019
  12.03.2019

  Powodzenia !!!

 • Ewa W - awatar

  Ewa W

  12.03.2019
  12.03.2019

  Powodzenia. Płaczę ze wszystkimi konikami.

4 610 zł  z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Wojciechowska - awatar

Joanna Wojciechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 130

MagdaMJ - awatar
MagdaMJ
20
Angelina Angelina - awatar
Angelina Angelina
50
Renata Kasprzak - awatar
Renata Kasprzak
50
Gosia - awatar
Gosia
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aneta - awatar
Aneta
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij