
Kim jestem? Mam 24 lata. Około 3 lata temu wzięłam swoją pierwszą "chwilówkę". Na początku niewinnie 300zł i od tego się zaczęło. Najgorsze jest to że nawet nie pamiętam po co ją wzięłam. Potem różnie, nie raz siostra potrzebowała, więc myślałam- mam lepszą sytuację, dam radę- spłacę za miesiąc po wypłacie. Była kolejna, ale wtedy jeszcze myślałam że sobie poradzę ze spłatą... Niestety po pewnym czasie brałam jedną pożyczkę by spłacić drugą i tak dalej. Dług rósł i teraz to prawie 20 tysięcy.
Stwierdziłam że się nie poddam i zrobię wszystko by to spłacić. Dogadałam się z parabankami żeby rozłożyć pożyczki na raty i udało się. Spłacam wszystko regularnie, ale niestety... zdażyło się tak że wypłata w tym miesiącu nie starczyła mi na pokrycie jednej raty rozłożonej pożyczki. Brakuje mi 598zł... Jeżeli nie wpłacę tego do jutra to anulują mi rozłożenie długu za porozumieniem stron i będę musiała spłacić całość prawie 6 tysięcy... a to będzie dla mnie koniec świata bo wtedy już nie dam rady i wszystko pójdzie na marne...
Bardzo proszę wszystkich którzy wiedzą co to znaczy lub byli w podobnej sytuacji o pomoc. Zawsze to ja pomagałam i czuję się bezsilnie będąc po drugiej...
Obiecałam sobie że każdą wpłaconą złotówkę przy lepszej sytuacji finansowej zwrócę wpłacając innym potrzebującym na pomagam.pl
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
;)