Zbiórka Dar dla Ogrodu Botanicznego-Lwów - miniaturka zdjęcia

Dar dla Ogrodu Botanicznego-Lwów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dar dla Ogrodu Botanicznego-Lwów - zdjęcie główne

Dar dla Ogrodu Botanicznego-Lwów

27 170 zł  z 53 000 zł (Cel)
Wpłaciło 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Węgrzyn - awatar

Michał Węgrzyn

Organizator zbiórki


Kryzysowa sytuacja na terenie Ukrainy dotyka również dziedzictwo przyrodnicze. Działania wojenne i ataki Rosjan na obiekty cywilne i infrastrukturalne w Ukrainie powodują długotrwałe braki w dostawach energii elektrycznej. Lwowski Ogród Botaniczny, który kolekcjonuje m.in. wiekowe rośliny tropikalne i subtropikalne – część z nich ma już ponad 130 lat (Agathis brownii, Araucaria bidwilii i in.), pozostaje bez prądu po 12h dziennie. Prąd jest niezbędny do funkcjonowania systemów sterujących utrzymujących ogrzewanie szklarni. Narażenie okazów tropikalnych gatunków roślin na długotrwałe spadki temperatur jest dla nich bezpośrednim zagrożeniem, bez ogrzewania okazy te nie przetrwają! Nasi Lwowscy przyjaciele Pracownicy Ogrodu Botanicznego, w tym Andrij Prokopiv - Dyrektor, zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Pilnie potrzebują generatorów prądu, które zapewnią ciągłość w ogrzewaniu szklarni w okresach braku energii elektrycznej dostarczanej z sieci. Jako Kierownik Ogrodu Botanicznego UJ w Krakowie wraz z Panią Dziekan Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego dr hab. Joanną Zalewską-Gałosz, prof. UJ zwracam się z ogromną prośbą o udzielenie pomocy i wsparcia zaprzyjaźnionemu Lwowskiemu Ogrodowi Botanicznemu. Wspólnie uruchamiamy prywatną zbiórkę pieniędzy na rzecz Ogrodu Botanicznego we Lwowie. Ogrzewanie o tej porze roku jest niezbędnym elementem utrzymywania cennych kolekcji roślin. Za przeznaczone datki na ten piękny cel zostaną zakupione i przetransportowane do Lwowa generatory prądu o parametrach jeden 15 kW, 360 V oraz dwa 5 kW, 230 V. Serdecznie dziękujemy w imieniu Dyrektora i pracowników Lwowskiego Ogrodu Botanicznego.Chwała Ukrainie!!!

Michał Wegrzyn - kierownik Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellonskiego w Krakowie 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
27 170 zł  z 53 000 zł (Cel)
Wpłaciło 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Węgrzyn - awatar

Michał Węgrzyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 314

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
91
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Jaśkowiec - awatar
Monika Jaśkowiec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Irenka Salwador - awatar
Irenka Salwador
17
Nadleśnictwo Gryfino - awatar
Nadleśnictwo Gryfino
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij