Zbiórka Dar dla Ogrodu Botanicznego-Lwów - miniaturka zdjęcia

Dar dla Ogrodu Botanicznego-Lwów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dar dla Ogrodu Botanicznego-Lwów - zdjęcie główne

Dar dla Ogrodu Botanicznego-Lwów

27 170 zł  z 53 000 zł (Cel)
Wpłaciło 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Węgrzyn - awatar

Michał Węgrzyn

Organizator zbiórki


Kryzysowa sytuacja na terenie Ukrainy dotyka również dziedzictwo przyrodnicze. Działania wojenne i ataki Rosjan na obiekty cywilne i infrastrukturalne w Ukrainie powodują długotrwałe braki w dostawach energii elektrycznej. Lwowski Ogród Botaniczny, który kolekcjonuje m.in. wiekowe rośliny tropikalne i subtropikalne – część z nich ma już ponad 130 lat (Agathis brownii, Araucaria bidwilii i in.), pozostaje bez prądu po 12h dziennie. Prąd jest niezbędny do funkcjonowania systemów sterujących utrzymujących ogrzewanie szklarni. Narażenie okazów tropikalnych gatunków roślin na długotrwałe spadki temperatur jest dla nich bezpośrednim zagrożeniem, bez ogrzewania okazy te nie przetrwają! Nasi Lwowscy przyjaciele Pracownicy Ogrodu Botanicznego, w tym Andrij Prokopiv - Dyrektor, zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Pilnie potrzebują generatorów prądu, które zapewnią ciągłość w ogrzewaniu szklarni w okresach braku energii elektrycznej dostarczanej z sieci. Jako Kierownik Ogrodu Botanicznego UJ w Krakowie wraz z Panią Dziekan Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego dr hab. Joanną Zalewską-Gałosz, prof. UJ zwracam się z ogromną prośbą o udzielenie pomocy i wsparcia zaprzyjaźnionemu Lwowskiemu Ogrodowi Botanicznemu. Wspólnie uruchamiamy prywatną zbiórkę pieniędzy na rzecz Ogrodu Botanicznego we Lwowie. Ogrzewanie o tej porze roku jest niezbędnym elementem utrzymywania cennych kolekcji roślin. Za przeznaczone datki na ten piękny cel zostaną zakupione i przetransportowane do Lwowa generatory prądu o parametrach jeden 15 kW, 360 V oraz dwa 5 kW, 230 V. Serdecznie dziękujemy w imieniu Dyrektora i pracowników Lwowskiego Ogrodu Botanicznego.Chwała Ukrainie!!!

Michał Wegrzyn - kierownik Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellonskiego w Krakowie 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
27 170 zł  z 53 000 zł (Cel)
Wpłaciło 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Węgrzyn - awatar

Michał Węgrzyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 314

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
91
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Jaśkowiec - awatar
Monika Jaśkowiec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Irenka Salwador - awatar
Irenka Salwador
17
Nadleśnictwo Gryfino - awatar
Nadleśnictwo Gryfino
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij