Ogrodnictwo moją pasją

30 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Sokołowska - awatar

Katarzyna Sokołowska

Organizator zbiórki

Mam na imię Katarzyna jestem miłośniczką roślin ogrodowych. Od najmłodszych lat uwielbiałam sadzić kwiaty. Na kwietniku mieszczącym 11 doniczek z kwiatami znalazło się około 30-tu, temperatura oczywiście też była dostosowana do roślin a nie do mnie. Jadąc na wakacje do babci pomagałam z wielką satysfakcją w uprawie pomidorów w tunelu foliowym mojego taty, aby nie musiał codziennie przyjeżdżać i nakręcać niepotrzebne kilometry. Tak tak ten bakcyl ogrodowy pozostał do dziś. Nie minęło zaangażowanie ogrodnictwem, dlatego trzy lata temu postanowiłam zacząć  sadzić byliny, krzewy ozdobne oraz różne iglaki, aby spełnić jeszcze jedno marzenie. Szkółka roślin ozdobnych to jest to o czym marzę. Sporo oszczędności zainwestowałam, aby osiągnąć to co teraz mam czyli ok 9 tyś roślin w doniczkach, przygotowanie miejsca pod rośliny, nawadnianie, które jest już do wymiany. Dlatego postanowiłam skorzystać ze strony pomagam.pl, gdzie można założyć zbiórkę właśnie w takim celu - spełnienie marzeń. Ja i moja córka Zuzia, która jak na swój wiek (8lat) bardzo dużo się nauczyła o roślinach marzymy o szkółce z prawdziwego zdarzenia. Musimy założyć odpowiednie nawadnianie, ale tym razem już wykopać studnię głębinową, odpowiednie rozprowadzane nawadniania ułatwi pracę. Do tej pory trzeba było przestawiać spryskiwacz co chwilę ponieważ na jednym wężu ciężko sobie poradzić z taką ilością podlewania roślin, a malutka studzienka przydomowa nie pozwala w pełni na zaopatrzenie w wodę. Chcę na początek ok 1000 m kwadratowych przygotować pod rośliny, ale koszty z tym związane są ogromne, a ponieważ jestem obecnie na urlopie macierzyńskim (Bartuś ma 7 miesięcy) nie mogę starać się o dotacje na rozwój firmy. Dlatego proszę o pomoc na tej stronie. Każdy grosz pomoże spełnić moje marzenie, pokryć ogromne koszty jakie są związane z nawadnianiem- zakupem ziemi -roślin -agrowłókniny na wyłożenie terenu-doniczek może w przyszłości sadzarki roślin. Z góry dziękuję za pomoc :-) pozdrawiam Katarzyna.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Sokołowska - awatar

Katarzyna Sokołowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij