Zbiórka Ogród sensoryczny dla psów - zdjęcie główne

Ogród sensoryczny dla psów

2 280 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Czy wiesz, jak funkcjonuje pies w warunkach schroniska? Osaczony przez obce, nieznane sobie zwierzęta, ludzi. Zamknięty w kojcu z ograniczonym wyposażeniem i ograniczoną swobodą. W ubogim środowisku. Wiele z nich spędzi z nami miesiące, a nawet lata, zanim zamieni los bezdomnego psa na szczęśliwe zakończenie.

Świdnickie schronisko przykłada ogromną uwagę do kwestii dobrostanu podopiecznych i wzbogacania ich otoczenia. Współpracując z wolontariuszami, ekspertami, działa na rzecz poprawy losu bezdomnych zwierząt.

Prezentujemy projekt OGRODU SENSORYCZNEGO, którego celem będzie umożliwienie pracy wolontariuszom i pomysłodawczyni projektu, Ani Nuzbańskiej - Fair Play - Behawiorysta dla Psów i Instruktor NoseWork z Sobótki. Ma on stanowić miejsce do relaksu dla psów bezdomnych.

Założenia:

- miejsce o powierzchni około 800 metrów kwadratowych odgrodzone od reszty schroniska,

- na tej przestrzeni różne krzewy, roślinność, ścieżki, podesty, nasypy;

- skrytki, wiaty, baseniki.

W tym miejscu, dzięki różnym nasadzeniom, strukturom, spokoju ze względu na oddzielenie od schroniska, zwierzęta z boksów będą miały okazję węszyć, eksplorować teren, kopać doły, bawić się, biegać, chillować...

Nie każdy pies czuje się dobrze na smyczy, a taki teren to szansa dla tych właśnie podopiecznych. 

Już działamy z przygotowaniem terenu:

Pomysłodawcami projektu są wolontariusze schroniska i nasza behawiorystka, Ania Nuzbańska. Chcemy zrealizować projekt możliwie najniższym kosztem, ale fundusze na subkonto ogrodu są niezbędne (utworzyliśmy specjalny rachunek wyłącznie na ten projekt i to na ten rachunek trafi kwota ze zbiórki). Samo ogrodzenie, bez bramy, to koszt około 4600 złotych. 

Oto fotka naszej inspiracji:

Oprócz wpłaty na zbiórkę, pomóż nam :)

Zbieramy:

- piasek,

- drewno konstrukcyjne - celem budowy podestów, wiaty, altany,

- roślinność: krzewy, drzewa, zioła,

- baseniki.

Zapraszamy do kontaktu, ogłoszenie koordynatorów akcji jest też na naszej stronie: https://www.schroniskoswidnica.pl/index.php/2021/02/24/ogrod-sensoryczny-potrzebna-pomoc/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Mam Pomysł - awatar

  Fundacja Mam Pomysł

  16.06.2021
  16.06.2021

  14 czerwca, przybył pan ogrodnik, który swoim sprzętem, wieczorkiem rozplantował nawiezioną ziemię. Fotorelacja w załączniku :) . Niestety, brakło. Na cito potrzebujemy 2 wywrotek ziemi. Kolejny etap to sianie trawy.

  Zdjęcie aktualizacji 69 919

2 280 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila Chodór - awatar
Kamila Chodór
100
Dorota Makowska-Skrzypińska - awatar
Dorota Makowska-Skrzypińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Olejniczak - awatar
Michał Olejniczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna Hyżyńska - awatar
Grażyna Hyżyńska
320
jadwiga ciszewska - awatar
jadwiga ciszewska
300
Krzycha - awatar
Krzycha
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij