Zbiórka Ogród sensoryczny dla psów - zdjęcie główne

Ogród sensoryczny dla psów

2 280 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Czy wiesz, jak funkcjonuje pies w warunkach schroniska? Osaczony przez obce, nieznane sobie zwierzęta, ludzi. Zamknięty w kojcu z ograniczonym wyposażeniem i ograniczoną swobodą. W ubogim środowisku. Wiele z nich spędzi z nami miesiące, a nawet lata, zanim zamieni los bezdomnego psa na szczęśliwe zakończenie.

Świdnickie schronisko przykłada ogromną uwagę do kwestii dobrostanu podopiecznych i wzbogacania ich otoczenia. Współpracując z wolontariuszami, ekspertami, działa na rzecz poprawy losu bezdomnych zwierząt.

Prezentujemy projekt OGRODU SENSORYCZNEGO, którego celem będzie umożliwienie pracy wolontariuszom i pomysłodawczyni projektu, Ani Nuzbańskiej - Fair Play - Behawiorysta dla Psów i Instruktor NoseWork z Sobótki. Ma on stanowić miejsce do relaksu dla psów bezdomnych.

Założenia:

- miejsce o powierzchni około 800 metrów kwadratowych odgrodzone od reszty schroniska,

- na tej przestrzeni różne krzewy, roślinność, ścieżki, podesty, nasypy;

- skrytki, wiaty, baseniki.

W tym miejscu, dzięki różnym nasadzeniom, strukturom, spokoju ze względu na oddzielenie od schroniska, zwierzęta z boksów będą miały okazję węszyć, eksplorować teren, kopać doły, bawić się, biegać, chillować...

Nie każdy pies czuje się dobrze na smyczy, a taki teren to szansa dla tych właśnie podopiecznych. 

Już działamy z przygotowaniem terenu:

Pomysłodawcami projektu są wolontariusze schroniska i nasza behawiorystka, Ania Nuzbańska. Chcemy zrealizować projekt możliwie najniższym kosztem, ale fundusze na subkonto ogrodu są niezbędne (utworzyliśmy specjalny rachunek wyłącznie na ten projekt i to na ten rachunek trafi kwota ze zbiórki). Samo ogrodzenie, bez bramy, to koszt około 4600 złotych. 

Oto fotka naszej inspiracji:

Oprócz wpłaty na zbiórkę, pomóż nam :)

Zbieramy:

- piasek,

- drewno konstrukcyjne - celem budowy podestów, wiaty, altany,

- roślinność: krzewy, drzewa, zioła,

- baseniki.

Zapraszamy do kontaktu, ogłoszenie koordynatorów akcji jest też na naszej stronie: https://www.schroniskoswidnica.pl/index.php/2021/02/24/ogrod-sensoryczny-potrzebna-pomoc/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Mam Pomysł - awatar

  Fundacja Mam Pomysł

  16.06.2021
  16.06.2021

  14 czerwca, przybył pan ogrodnik, który swoim sprzętem, wieczorkiem rozplantował nawiezioną ziemię. Fotorelacja w załączniku :) . Niestety, brakło. Na cito potrzebujemy 2 wywrotek ziemi. Kolejny etap to sianie trawy.

  Zdjęcie aktualizacji 69 919

2 280 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila Chodór - awatar
Kamila Chodór
100
Dorota Makowska-Skrzypińska - awatar
Dorota Makowska-Skrzypińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał Olejniczak - awatar
Michał Olejniczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grażyna Hyżyńska - awatar
Grażyna Hyżyńska
320
jadwiga ciszewska - awatar
jadwiga ciszewska
300
Krzycha - awatar
Krzycha
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij