Zbiórka Złotówkobranie na ogrzewanie - miniaturka zdjęcia

Złotówkobranie na ogrzewanie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Złotówkobranie na ogrzewanie - zdjęcie główne

Złotówkobranie na ogrzewanie

16 581 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 335 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Podaruj wiaderko ciepła...                      

Zima to najtrudniejszy okres dla schronisk – chłód, wysokie rachunki za ogrzewanie, a przy tym zwierzęta trafiające pod naszą opiekę najczęściej są mocno już wyziębione i wymagające leczenia. 

Akcja „wiaderko ciepła” ma na celu zbiórkę środków finansowych na ogrzewanie dla schroniska. W każdym roku rachunki za energię są bardzo wysokie, a przy rosnących cenach za media możemy przypuszczać czego mamy się spodziewać...

Dlatego gorąco zapraszamy do udziału w naszej akcji, abyśmy mogli ustawić grzejniki w naszych psiarniach, ale także w izolatce, w kociarni i w innych pomieszczeniach, w których przebywają zwierzaki, by tym samym pomóc bezdomnym zwierzętom przetrwać ten trudny czas.

Prosząc o wiaderka ciepła mamy na myśli przysłowiowe „wiaderko węgla” o wartości 10 zl. Każda wpłata na konto pomoże przetrwać zwierzakom ten najtrudniejszy, zimowy czas. 

Osoby wspierające naszą zimową akcję mogą podarować jedno lub wiele „wiaderek ciepła”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Oddział Oświęcim - awatar

  OTOZ Animals Oddział Oświęcim

  26.12.2022
  26.12.2022

  Dziękujemy z całego serca za wsparcie zbiórki na ogrzewanie schroniska! Nie sądziliśmy, że zbierze się cała potrzebna kwota i to w tak krótkim czasie. Dzięki Państwa pomocy, zwierzęta w schronisku nie muszą martwić się niskimi temperaturami.

  Dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 108 772

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2022
  05.12.2022

  Mirek

 • Łukasz Mazurkiewicz - awatar

  Łukasz Mazurkiewicz

  22.10.2022
  22.10.2022

  Płatność za drukarkę z aukcji Eweliny Skupień

 • Qma Qma - awatar

  Qma Qma

  20.10.2022
  20.10.2022

  Darowizna za fanty: żólty kubek -5zł, kość dla psa - 15, koszulka czerwona od Katarzyna Marwicz-Kuk - 15 zł. Łącznie - 35zł

16 581 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 335 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 335

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Klaudia - awatar
Klaudia
20
Magdalena - awatar
Magdalena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna Jabłońska - awatar
Joanna Jabłońska
50
Adrianna Szaliga - awatar
Adrianna Szaliga
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
xola - awatar
xola
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij