Zbiórka Instalacja grzewcza rodzina Kasi - miniaturka zdjęcia

Instalacja grzewcza rodzina Kasi

Zbiórka Instalacja grzewcza rodzina Kasi - zdjęcie główne

Instalacja grzewcza rodzina Kasi

16 290 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 284 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Tarocińska - awatar

Anna Tarocińska

Organizator zbiórki

Nazywam się Anna Tarocińska. Chciałabym zorganizować pomoc dla Kasi i jej rodziny- trójki wspaniałych dzieci. Pomoc polega na zebraniu ok 20 tysięcy zł na zaprojektowanie i montaż instalacji ogrzewania. Zebranie tej kwoty jest warunkiem, że otrzyma mieszkanie komunalne większe niż ma obecnie (teraz ma 36 mkw). 

Kasia, ma 35 lat. Mieszka w Policach od dziecka. Razem z partnerem wychowują 3 dzieci. Kasi historia jest smutna na początku a teraz dzieci i parner to Jej całe szczęście. To skromna, kochająca się rodzina. 

To jest list od Kasi: 

„Urodziłam się jako wcześniak, podczas porodu doznałam porażenia mózgowego, czego konsekwencją są problemy z chodzeniem. Choruję także na zapalenie wątroby typy „B”. Od 1 do 8 roku życia przebywałam w Domu Dziecka. Później trafiałam do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Policach, gdzie skończyłam szkołę podstawową i zdobyłam wiele osiągnięć w dziedzinie pływania. Później skończyłam liceum ogólnokształcące w Szczecinie, po maturze zrobiłam studium medyczne, na kierunku terapeuta zajęciowy. 

W wieku 24 lat urodziłam pierwsze dziecko, niestety nie ułożyłam sobie życia z jej ojcem, który miał wiele nałogów. Gdy Tatiana miała 7 mcy, nie mogąc liczyć na wsparcie nikogo z mojej rodziny razem zamieszkałyśmy w Domu Samotnej Matki w Policach, gdzie przebywałam 4 lata. 

W wieku 26 lat poznałam swojego obecnego partnera, z którym mam dwóch synów: Kacpra 5 lat i Bartka 3 lata. 

Od 2013 roku mieszkamy w mieszkaniu komunalnym o powierzchni 32m2. 

Obecne pojawiła się szansa zamiany mieszkania na większe. 76mkw w starym budownictwie. Muszę jednak uzbierać pieniądze na wykonanie projektu technicznego, instalacji ogrzewania gazowego oraz zakupić piec. Po rozmowach ze specjalistami oszacowaliśmy, że koszt tej inwestycji to około 20 tysięcy złotych. „

 

 Żyjemy skromnie, mój partner ma stałą pracę jako magazynier, droga do i z pracy zajmuje mu 3 godziny. Zarabia 2 000 zł na rękę. Ja otrzymuję rentę socjalną i świadczenia rodzinne. Razem wychowujemy 3 dzieci i nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów instalacji. Nie mamy pomocy w rodzinie, jedynie w mamie mojego partnera ale nie jest to wsparcie finansowe. Bardzo proszę o pomoc bo jest Pani naszą ostatnią deską ratunku”. 

Kasia jest dla mnie osobą obcą. Zwróciła się do mnie z prośbą o pomoc. Wyraziła wszelkie zgody (na udostępnienie wizerunków, opisu rodziny i na przeprowadzenie przeze mnie twj zbiorki). 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Tarocińska - awatar

  Anna Tarocińska

  02.06.19
  02.06.19

  Kasia otrzymała już klucze do nowego mieszkania. To wspaniała dla mnie wiadomość. Uzbierałam dla tej rodzinki n instalację grzewczą blisko 16 tys zł. Zbiórkę prowadzę nadal. Celem jest 20 tysięcy- jeśli wyjdą w trakcie dodatkowe koszty to zbiórka będzie kontynuowana. Nowe mieszkanie, nowe życie.... Dzisiaj jest Dzień Dziecka- Kasia tyle przykrości przeszła w życiu jako dziecko, przebywała w Domu Dziecka. Nie ma grona najbliższych którzy mogą im pomóc, narzeczony pracuje i stara się ze wszystkich sił. To super uczciwi i kochający się ludzie. Bardzo proszę Was o wpłaty oraz o udostępnianie zbiórki. Brakuje tak niewiele 🥰

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  03.06.19
  03.06.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.19
  28.03.19

  Będzie dobrze 😊

  • Anna Tarocińska - awatar

   Anna Tarocińska - Organizator zbiórki

   28.03.19
   28.03.19

   😊

 • Kulawiec Iwona - awatar

  Kulawiec Iwona

  23.03.19
  23.03.19

  Powodzenia!Juz niewiele brakuje.

  • Anna Tarocińska - awatar

   Anna Tarocińska - Organizator zbiórki

   23.03.19
   23.03.19

   Dziękuję serdecznie!

 • barbara - awatar

  barbara

  22.03.19
  22.03.19

  Mam nadzieję że się uda, powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.19
  12.03.19

  Będzie dobrze już nie wiele zostało do uzbierania pełnej kwoty a i tak wiele już osiągnięte dzięki dobrym sercom. Trzymam kciuki🤗🤗🤗

  • Anna Tarocińska - awatar

   Anna Tarocińska - Organizator zbiórki

   18.03.19
   18.03.19

   Dziękuję 🥰

16 290 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 284 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Tarocińska - awatar

Anna Tarocińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 284

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aldona Gulczyńska - awatar
Aldona Gulczyńska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Stanisław R - awatar
Stanisław R
20
Danuta - awatar
Danuta
50
Tomek - awatar
Tomek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij