Zbiórka Instalacja grzewcza rodzina Kasi - zdjęcie główne

Instalacja grzewcza rodzina Kasi

16 290 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 284 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Tarocińska - awatar

Anna Tarocińska

Organizator zbiórki

Nazywam się Anna Tarocińska. Chciałabym zorganizować pomoc dla Kasi i jej rodziny- trójki wspaniałych dzieci. Pomoc polega na zebraniu ok 20 tysięcy zł na zaprojektowanie i montaż instalacji ogrzewania. Zebranie tej kwoty jest warunkiem, że otrzyma mieszkanie komunalne większe niż ma obecnie (teraz ma 36 mkw). 

Kasia, ma 35 lat. Mieszka w Policach od dziecka. Razem z partnerem wychowują 3 dzieci. Kasi historia jest smutna na początku a teraz dzieci i parner to Jej całe szczęście. To skromna, kochająca się rodzina. 

To jest list od Kasi: 

„Urodziłam się jako wcześniak, podczas porodu doznałam porażenia mózgowego, czego konsekwencją są problemy z chodzeniem. Choruję także na zapalenie wątroby typy „B”. Od 1 do 8 roku życia przebywałam w Domu Dziecka. Później trafiałam do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Policach, gdzie skończyłam szkołę podstawową i zdobyłam wiele osiągnięć w dziedzinie pływania. Później skończyłam liceum ogólnokształcące w Szczecinie, po maturze zrobiłam studium medyczne, na kierunku terapeuta zajęciowy. 

W wieku 24 lat urodziłam pierwsze dziecko, niestety nie ułożyłam sobie życia z jej ojcem, który miał wiele nałogów. Gdy Tatiana miała 7 mcy, nie mogąc liczyć na wsparcie nikogo z mojej rodziny razem zamieszkałyśmy w Domu Samotnej Matki w Policach, gdzie przebywałam 4 lata. 

W wieku 26 lat poznałam swojego obecnego partnera, z którym mam dwóch synów: Kacpra 5 lat i Bartka 3 lata. 

Od 2013 roku mieszkamy w mieszkaniu komunalnym o powierzchni 32m2. 

Obecne pojawiła się szansa zamiany mieszkania na większe. 76mkw w starym budownictwie. Muszę jednak uzbierać pieniądze na wykonanie projektu technicznego, instalacji ogrzewania gazowego oraz zakupić piec. Po rozmowach ze specjalistami oszacowaliśmy, że koszt tej inwestycji to około 20 tysięcy złotych. „

 

 Żyjemy skromnie, mój partner ma stałą pracę jako magazynier, droga do i z pracy zajmuje mu 3 godziny. Zarabia 2 000 zł na rękę. Ja otrzymuję rentę socjalną i świadczenia rodzinne. Razem wychowujemy 3 dzieci i nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów instalacji. Nie mamy pomocy w rodzinie, jedynie w mamie mojego partnera ale nie jest to wsparcie finansowe. Bardzo proszę o pomoc bo jest Pani naszą ostatnią deską ratunku”. 

Kasia jest dla mnie osobą obcą. Zwróciła się do mnie z prośbą o pomoc. Wyraziła wszelkie zgody (na udostępnienie wizerunków, opisu rodziny i na przeprowadzenie przeze mnie twj zbiorki). 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Tarocińska - awatar

  Anna Tarocińska

  02.06.19
  02.06.19

  Kasia otrzymała już klucze do nowego mieszkania. To wspaniała dla mnie wiadomość. Uzbierałam dla tej rodzinki n instalację grzewczą blisko 16 tys zł. Zbiórkę prowadzę nadal. Celem jest 20 tysięcy- jeśli wyjdą w trakcie dodatkowe koszty to zbiórka będzie kontynuowana. Nowe mieszkanie, nowe życie.... Dzisiaj jest Dzień Dziecka- Kasia tyle przykrości przeszła w życiu jako dziecko, przebywała w Domu Dziecka. Nie ma grona najbliższych którzy mogą im pomóc, narzeczony pracuje i stara się ze wszystkich sił. To super uczciwi i kochający się ludzie. Bardzo proszę Was o wpłaty oraz o udostępnianie zbiórki. Brakuje tak niewiele 🥰

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  03.06.19
  03.06.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.19
  28.03.19

  Będzie dobrze 😊

  • Anna Tarocińska - awatar

   Anna Tarocińska - Organizator zbiórki

   28.03.19
   28.03.19

   😊

 • Kulawiec Iwona - awatar

  Kulawiec Iwona

  23.03.19
  23.03.19

  Powodzenia!Juz niewiele brakuje.

  • Anna Tarocińska - awatar

   Anna Tarocińska - Organizator zbiórki

   23.03.19
   23.03.19

   Dziękuję serdecznie!

 • barbara - awatar

  barbara

  22.03.19
  22.03.19

  Mam nadzieję że się uda, powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.19
  12.03.19

  Będzie dobrze już nie wiele zostało do uzbierania pełnej kwoty a i tak wiele już osiągnięte dzięki dobrym sercom. Trzymam kciuki🤗🤗🤗

  • Anna Tarocińska - awatar

   Anna Tarocińska - Organizator zbiórki

   18.03.19
   18.03.19

   Dziękuję 🥰

16 290 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 284 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Tarocińska - awatar

Anna Tarocińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 284

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aldona Gulczyńska - awatar
Aldona Gulczyńska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Stanisław R - awatar
Stanisław R
20
Danuta - awatar
Danuta
50
Tomek - awatar
Tomek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij