Zbiórka Instalacja grzewcza rodzina Kasi - miniaturka zdjęcia

Instalacja grzewcza rodzina Kasi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Instalacja grzewcza rodzina Kasi - zdjęcie główne

Instalacja grzewcza rodzina Kasi

16 290 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 284 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Tarocińska - awatar

Anna Tarocińska

Organizator zbiórki

Nazywam się Anna Tarocińska. Chciałabym zorganizować pomoc dla Kasi i jej rodziny- trójki wspaniałych dzieci. Pomoc polega na zebraniu ok 20 tysięcy zł na zaprojektowanie i montaż instalacji ogrzewania. Zebranie tej kwoty jest warunkiem, że otrzyma mieszkanie komunalne większe niż ma obecnie (teraz ma 36 mkw). 

Kasia, ma 35 lat. Mieszka w Policach od dziecka. Razem z partnerem wychowują 3 dzieci. Kasi historia jest smutna na początku a teraz dzieci i parner to Jej całe szczęście. To skromna, kochająca się rodzina. 

To jest list od Kasi: 

„Urodziłam się jako wcześniak, podczas porodu doznałam porażenia mózgowego, czego konsekwencją są problemy z chodzeniem. Choruję także na zapalenie wątroby typy „B”. Od 1 do 8 roku życia przebywałam w Domu Dziecka. Później trafiałam do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Policach, gdzie skończyłam szkołę podstawową i zdobyłam wiele osiągnięć w dziedzinie pływania. Później skończyłam liceum ogólnokształcące w Szczecinie, po maturze zrobiłam studium medyczne, na kierunku terapeuta zajęciowy. 

W wieku 24 lat urodziłam pierwsze dziecko, niestety nie ułożyłam sobie życia z jej ojcem, który miał wiele nałogów. Gdy Tatiana miała 7 mcy, nie mogąc liczyć na wsparcie nikogo z mojej rodziny razem zamieszkałyśmy w Domu Samotnej Matki w Policach, gdzie przebywałam 4 lata. 

W wieku 26 lat poznałam swojego obecnego partnera, z którym mam dwóch synów: Kacpra 5 lat i Bartka 3 lata. 

Od 2013 roku mieszkamy w mieszkaniu komunalnym o powierzchni 32m2. 

Obecne pojawiła się szansa zamiany mieszkania na większe. 76mkw w starym budownictwie. Muszę jednak uzbierać pieniądze na wykonanie projektu technicznego, instalacji ogrzewania gazowego oraz zakupić piec. Po rozmowach ze specjalistami oszacowaliśmy, że koszt tej inwestycji to około 20 tysięcy złotych. „

 

 Żyjemy skromnie, mój partner ma stałą pracę jako magazynier, droga do i z pracy zajmuje mu 3 godziny. Zarabia 2 000 zł na rękę. Ja otrzymuję rentę socjalną i świadczenia rodzinne. Razem wychowujemy 3 dzieci i nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów instalacji. Nie mamy pomocy w rodzinie, jedynie w mamie mojego partnera ale nie jest to wsparcie finansowe. Bardzo proszę o pomoc bo jest Pani naszą ostatnią deską ratunku”. 

Kasia jest dla mnie osobą obcą. Zwróciła się do mnie z prośbą o pomoc. Wyraziła wszelkie zgody (na udostępnienie wizerunków, opisu rodziny i na przeprowadzenie przeze mnie twj zbiorki). 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Tarocińska - awatar

  Anna Tarocińska

  02.06.2019
  02.06.2019

  Kasia otrzymała już klucze do nowego mieszkania. To wspaniała dla mnie wiadomość. Uzbierałam dla tej rodzinki n instalację grzewczą blisko 16 tys zł.
  Zbiórkę prowadzę nadal. Celem jest 20 tysięcy- jeśli wyjdą w trakcie dodatkowe koszty to zbiórka będzie kontynuowana.
  Nowe mieszkanie, nowe życie.... Dzisiaj jest Dzień Dziecka- Kasia tyle przykrości przeszła w życiu jako dziecko, przebywała w Domu Dziecka. Nie ma grona najbliższych którzy mogą im pomóc, narzeczony pracuje i stara się ze wszystkich sił. To super uczciwi i kochający się ludzie.
  Bardzo proszę Was o wpłaty oraz o udostępnianie zbiórki. Brakuje tak niewiele 🥰

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  03.06.2019
  03.06.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.03.2019
  28.03.2019

  Będzie dobrze 😊

  • Anna Tarocińska - awatar

   Anna Tarocińska - Organizator zbiórki

   28.03.2019
   28.03.2019

   😊

 • Kulawiec Iwona - awatar

  Kulawiec Iwona

  23.03.2019
  23.03.2019

  Powodzenia!Juz niewiele brakuje.

  • Anna Tarocińska - awatar

   Anna Tarocińska - Organizator zbiórki

   23.03.2019
   23.03.2019

   Dziękuję serdecznie!

 • barbara - awatar

  barbara

  22.03.2019
  22.03.2019

  Mam nadzieję że się uda, powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.2019
  12.03.2019

  Będzie dobrze już nie wiele zostało do uzbierania pełnej kwoty a i tak wiele już osiągnięte dzięki dobrym sercom. Trzymam kciuki🤗🤗🤗

  • Anna Tarocińska - awatar

   Anna Tarocińska - Organizator zbiórki

   18.03.2019
   18.03.2019

   Dziękuję 🥰

16 290 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 284 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Tarocińska - awatar

Anna Tarocińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 284

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aldona Gulczyńska - awatar
Aldona Gulczyńska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Stanisław R - awatar
Stanisław R
20
Danuta - awatar
Danuta
50
Tomek - awatar
Tomek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij