Zbiórka Hostel interwencyjny- ogrzewanie - miniaturka zdjęcia

Hostel interwencyjny- ogrzewanie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Hostel interwencyjny- ogrzewanie - zdjęcie główne

Hostel interwencyjny- ogrzewanie

37 800 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nadchodzi zima- okres trudny dla coraz większej rzeszy osób.  Kolejny raz spędziliśmy tydzień na Piotrkowskiej wydając gorące posiłki, napoje oraz odzież ludziom w potrzebie- nie tylko osobom w kryzysie bezdomności, ale również seniorom i tym, których obecna sytuacja gospodarcza postawiła na krawędzi ubóstwa.

Niestety sami pilnie potrzebujemy wsparcia.

Budynek, w którym mieści się Hostel Interwencyjny, posiada ogrzewanie gazowe. Biorąc pod uwagę rachunki za ubiegły rok oraz podwyżki cen, aby uruchomić ogrzewanie na cały sezon potrzeba około 100 tysięcy złotych.

Póki co staramy się dogrzewać kluczowe pomieszczenia prądem tak, aby w budynku w ogóle dało się funkcjonować, ale jest to niewystarczające.

Jeśli nie uda nam się uruchomić ogrzewania gazowego, to cała nasza roczna praca pójdzie na marne- powróci bowiem wilgoć, której w znacznym stopniu udalo nam się pozbyć.

Bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia- wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się przetrwać zimę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy - awatar

  Anonimowy

  18.01.2023
  18.01.2023

  Dacie radę. Jak zawsze pomożemy :)

 • MAŁGORZATA - awatar

  MAŁGORZATA

  16.12.2022
  16.12.2022

  DZIAŁAJĄC DLA TYCH KTÓRZY SĄ BEZRADNI WOBEC TRAGICZNEGO LOSU JAKI ZGOTOWAŁO IM ŻYCIE POMAGAMY NIE TYLKO POTRZEBUJĄCYM, POMAGAMY RÓWNIEŻ SOBIE, UCZĄC SIĘ MIŁOŚCI I WRAŻLIWOŚCI DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

 • Kamil - awatar

  Kamil

  16.12.2022
  16.12.2022

  Pomóżmy!

 • robert Jaworski - awatar

  robert Jaworski

  16.12.2022
  16.12.2022

  proszę o informację kiedy uda się zebrać wskazaną kwotę 100 tys na adres [email protected] dziekuję i wierzę w szybkie tempo zbiórki i Wasze spokojne dalsze działanie

 • odŚwietna Teresa - awatar

  odŚwietna Teresa

  13.12.2022
  13.12.2022

  Zbierzemy :)

37 800 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 314

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy - awatar
Anonimowy
31
Marcin Tysiak - awatar
Marcin Tysiak
20
Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anna H - awatar
Anna H
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij