Zbiórka Głodne psy i koty - zdjęcie główne

Głodne psy i koty

30 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gadomska - awatar

Katarzyna Gadomska

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Głodne psy i koty

Wiocha zabita dechami, waląca się rudera, staruszka ponad 30 psów i koty

łódzkie wieś Poddębice.

Staruszka, która mieszka z ponad 30 psami i kotami. Zwierzęta maja tylko wodę z chlebem do jedzenia. Wieś jest nieprzyjazna i wręcz wrogo nastawiona,cytuję :tylko otruć albo kijem zatłuc, to potrafią" Pani przygarnia zwierzaki, których nikt nie chce i opiekuje się nimi tak jak umie. Ma ograniczone środki, niską emeryturę i mimo że je kocha to nie ma środków na ich utrzymanie. Potrzeba dużo karmy, bo dosłownie wszystko "wciągają nosem" środków na pchły i robaki. Zwierzaki nie były nigdy odrobaczane ani szczepione. Fundacja zainteresowała się tą sprawą ale nie jest w stanie sama wiele zrobić dlatego zwracam się z prośbą ogromna do Was o pomoc.

Zdjęcie opisu zbiórki Głodne psy i kotyZdjęcie opisu zbiórki Głodne psy i kotyZdjęcie opisu zbiórki Głodne psy i kotyZdjęcie opisu zbiórki Głodne psy i koty

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Gadomska - awatar

Katarzyna Gadomska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Agnieszka - awatar
Agnieszka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij