Zbiórka OKALECZONA kotka - POMOCY ! - miniaturka zdjęcia

OKALECZONA kotka - POMOCY !

Zbiórka OKALECZONA kotka - POMOCY ! - zdjęcie główne

OKALECZONA kotka - POMOCY !

365 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Stefcia błąkała się na jednym z osiedli mieszkaniowych w Łasku. Koczowała pod balkonami. Jedni ją dokarmiali, inni niestety przeganiali. 

Znalazł się też niestety ktoś okrutny - kto brutalnie obciął jej uszka. 

Kotka chodziła z zakrwawionymi uszkami i głośno płakała. Przez przypadek dowiedziałyśmy się o jej losie.

Natychmiast ją zabrałyśmy do Lecznicy. Uszka zostały opatrzone przez weterynarza. 

Kotka otrzymała na imię Stefcia. Została już odrobaczona i zaszczepiona. Stefcię chcemy wysterylizować. Kotka pomimo krzywdy jakiej doznała, nie straciła zaufania do człowieka. Lubi być głaskana i przytulana. Po zabiegu sterylizacji będziemy szukać dla niej odpowiedzialnego i kochającego domu. Z uwagi na to co przeszła, dom musi być naprawdę wyjątkowy. Mimo iż Stefcia sporo czasu jest już pod naszą opieką i teraz nic jej nie grozi, zdarzyła się sytuacja, że kotka widząc męża naszej wolontariuszki u której obecnie przebywa, ubranego w kaptur i rękawiczki do prac w ogrodzie -  bardzo się przestraszyła i schowała... To był atak paniki, gdyż pewnie w podobny sposób był ubrany oprawca...

Zebrane pieniądze przeznaczymy na zapłatę za sterylizację kotki, szczepienie oraz jej utrzymanie do czasu adopcji. 

Bardzo prosimy o wsparcie dla tej uroczej koteczki :)

Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna i za każdą przekazaną kwotę będziemy bardzo wdzięczni :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
365 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
5
Dorota - awatar
Dorota
20
Dawid Ułoga - awatar
Dawid Ułoga
20
Marta Kubiak - awatar
Marta Kubiak
10
Anna Lapucha - awatar
Anna Lapucha
20
Paweł - awatar
Paweł
20
Lori - awatar
Lori
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij