Zbiórka OKALECZONA kotka - POMOCY ! - zdjęcie główne

OKALECZONA kotka - POMOCY !

365 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stefcia błąkała się na jednym z osiedli mieszkaniowych w Łasku. Koczowała pod balkonami. Jedni ją dokarmiali, inni niestety przeganiali. 

Znalazł się też niestety ktoś okrutny - kto brutalnie obciął jej uszka. 

Kotka chodziła z zakrwawionymi uszkami i głośno płakała. Przez przypadek dowiedziałyśmy się o jej losie.

Natychmiast ją zabrałyśmy do Lecznicy. Uszka zostały opatrzone przez weterynarza. 

Kotka otrzymała na imię Stefcia. Została już odrobaczona i zaszczepiona. Stefcię chcemy wysterylizować. Kotka pomimo krzywdy jakiej doznała, nie straciła zaufania do człowieka. Lubi być głaskana i przytulana. Po zabiegu sterylizacji będziemy szukać dla niej odpowiedzialnego i kochającego domu. Z uwagi na to co przeszła, dom musi być naprawdę wyjątkowy. Mimo iż Stefcia sporo czasu jest już pod naszą opieką i teraz nic jej nie grozi, zdarzyła się sytuacja, że kotka widząc męża naszej wolontariuszki u której obecnie przebywa, ubranego w kaptur i rękawiczki do prac w ogrodzie -  bardzo się przestraszyła i schowała... To był atak paniki, gdyż pewnie w podobny sposób był ubrany oprawca...

Zebrane pieniądze przeznaczymy na zapłatę za sterylizację kotki, szczepienie oraz jej utrzymanie do czasu adopcji. 

Bardzo prosimy o wsparcie dla tej uroczej koteczki :)

Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna i za każdą przekazaną kwotę będziemy bardzo wdzięczni :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
365 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
5
Dorota - awatar
Dorota
20
Dawid Ułoga - awatar
Dawid Ułoga
20
Marta Kubiak - awatar
Marta Kubiak
10
Anna Lapucha - awatar
Anna Lapucha
20
Paweł - awatar
Paweł
20
Lori - awatar
Lori
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij