Zbiórka Rowerem przez Świat - zdjęcie główne

Rowerem przez Świat

55 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Alejandro Janiuk - awatar

Alejandro Janiuk

Organizator zbiórki

Chcę zrobić coś mega szalonego.  

Wyjadę rowerem z Andorry w Świat.  

Niezbędny każdy grosz dla tego zwracam się do Was o pomoc.  

Potrzebuję wyposażyć się w sprzęt turystyczny zadbać o rower. Jemu brakuje sporo. Jeśli ktoś ciekaw co mnie pchnęło w Świat to zapraszam na priv na FB albo Linkedin.

 Ile będę podróżował? Nie wiem może na rok może na 2 lata.

 Aktualnie jestem w Andorze. Piękne państwo w Pirenejach, państwo wielkości Warszawy.

 Plan jest taki, że jadąc rowerem bez pośpiechu bo nie jestem zawodowcem, integruję się z miejscowymi. Na początek Hiszpania bo po drodze z Andorry w kierunku Santoago de Compostella. Potem Dołem Hiszpanii w stronę Włoch. W przyszłym roku Syberia lub Ameryka południowa bo władam Rosyjskim nienagannie i uczę się Hiszpańskiego.

 Pół Świata do objechania i do Polski mi się nie śpieszy. Dziękuję Wam z każdą złotówkę i obiecuję że będzie co oglądać. Ile kto może niech pomoże. Szukam też max trzech sponsorów patronów strategicznych. 

START!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Alejandro Janiuk - awatar

  Alejandro Janiuk

  28.06.2018
  28.06.2018

  Moi Kochani. Z powodu braku funduszy muszę przełożyć wyprawę po Świecie rowerem.
  Prawdopodobnie też będę musiał wrócić do Polski ponieważ nie posiadam kwalifikacji do sprzątania w Andorze. Co się odwlecze to nie uciecze :)
  Wracam do usług filmowania, reportażu i wywiadowania. W przygotowaniu nowy projekt, który pozwoli mi jakoś po ludzku egzystować w Polsce i uzbierać część potrzebnych na wyprawę pieniędzy.
  Jeśli ktoś z Was zainteresowany jest świadczonymi usługami Video to zapraszam do kontaktu. W dalszym ciągu proszę o wsparcie finansowe planowanej wyprawy ROWEREM PRZEZ ŚWIAT.
  Dziękuję za polecenie, udostępnianie i oczywiście za każdą wpłatę.

55 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Alejandro Janiuk - awatar

Alejandro Janiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij