Zbiórka Rowerem przez Świat - miniaturka zdjęcia

Rowerem przez Świat

Zbiórka Rowerem przez Świat - zdjęcie główne

Rowerem przez Świat

55 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Alejandro Janiuk - awatar

Alejandro Janiuk

Organizator zbiórki

Chcę zrobić coś mega szalonego.  

Wyjadę rowerem z Andorry w Świat.  

Niezbędny każdy grosz dla tego zwracam się do Was o pomoc.  

Potrzebuję wyposażyć się w sprzęt turystyczny zadbać o rower. Jemu brakuje sporo. Jeśli ktoś ciekaw co mnie pchnęło w Świat to zapraszam na priv na FB albo Linkedin.

 Ile będę podróżował? Nie wiem może na rok może na 2 lata.

 Aktualnie jestem w Andorze. Piękne państwo w Pirenejach, państwo wielkości Warszawy.

 Plan jest taki, że jadąc rowerem bez pośpiechu bo nie jestem zawodowcem, integruję się z miejscowymi. Na początek Hiszpania bo po drodze z Andorry w kierunku Santoago de Compostella. Potem Dołem Hiszpanii w stronę Włoch. W przyszłym roku Syberia lub Ameryka południowa bo władam Rosyjskim nienagannie i uczę się Hiszpańskiego.

 Pół Świata do objechania i do Polski mi się nie śpieszy. Dziękuję Wam z każdą złotówkę i obiecuję że będzie co oglądać. Ile kto może niech pomoże. Szukam też max trzech sponsorów patronów strategicznych. 

START!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Alejandro Janiuk - awatar

    Alejandro Janiuk

    28.06.18
    28.06.18

    Moi Kochani. Z powodu braku funduszy muszę przełożyć wyprawę po Świecie rowerem. Prawdopodobnie też będę musiał wrócić do Polski ponieważ nie posiadam kwalifikacji do sprzątania w Andorze. Co się odwlecze to nie uciecze :) Wracam do usług filmowania, reportażu i wywiadowania. W przygotowaniu nowy projekt, który pozwoli mi jakoś po ludzku egzystować w Polsce i uzbierać część potrzebnych na wyprawę pieniędzy. Jeśli ktoś z Was zainteresowany jest świadczonymi usługami Video to zapraszam do kontaktu. W dalszym ciągu proszę o wsparcie finansowe planowanej wyprawy ROWEREM PRZEZ ŚWIAT. Dziękuję za polecenie, udostępnianie i oczywiście za każdą wpłatę.

55 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Alejandro Janiuk - awatar

Alejandro Janiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij