Zbiórka Badania Oli. - zdjęcie główne

Badania Oli.

1 385 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Rataj - awatar

Magdalena Rataj

Organizator zbiórki


  • Ola urodziła się 18 grudnia 2010 roku i od urodzenia była dzieckiem  niespokojnym , bardzo często płakała  a wręcz krzyczała. Niestety lekarze nie potrafili postawić poprawnej diagnozy. Dopiero w wieku 5 lat została u niej wykryta padaczka . W ciągu kilku kolejnych miesięcy i wielokrotnej zmianie laków , które wyraźnie nie pomagały , lekarze orzekli padaczkę lekooporną a więc najcięższy jej rodzaj. 

Ola pomimo iż przyjmuje leki , które często trzeba zmieniać doznaje nawet kilku napadów tygodniowo. W ostatnim czasie lekarz psychiatra zdiagnozował również u niej autyzm dzieciecy wraz z zespolem Aspergera . Każdy napad upośledza zdolności poznawcze ale również uwstecznia dziecko w stosunku do tego co już osiągnęło. W ostatnim czasie napady bardzo się nasiliły , było często wzywane pogotowie ponieważ , napady były dlugie i mocne i niedalo sie ich przerwac specjalnym lekiem. Wszyatko to skutkowalo tym iz Ola nie moze uczeszczac do szkoły ze wzgledu na swoj stan i dla tego uczy sie teraz w domu.

Córka wymaga całodobowej ciągłej opieki  oraz dożywotniego przyjmowania leków. Niezbędne są również bardzo częste specjalistyczne badania tomograficzne i rezonanse magnetyczne.Zaplanowane jest też badanie genetyczne pod kątem zespołu Draveta, jest ona jedna bardzo kosztowne. 

Mamy również nadzieję że dzięki zebranym funduszom uda się wziąć udział którymś z zagranicznych badań nad lekami przeciw padaczkowymi najnowszych generacji, jak również polepszyć jakość życia Oli. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 385 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Rataj - awatar

Magdalena Rataj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Ciążeńska - awatar
Elżbieta Ciążeńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Załoga TP& Re-flex - awatar
Załoga TP& Re-flex
110
Załoga TP Reflex. - awatar
Załoga TP Reflex.
290
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Powodzenia. - awatar
Powodzenia.
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij