Zbiórka Badania Oli. - zdjęcie główne

Badania Oli.

1 385 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Magdalena Rataj - awatar

Magdalena Rataj

Organizator zbiórki


  • Ola urodziła się 18 grudnia 2010 roku i od urodzenia była dzieckiem  niespokojnym , bardzo często płakała  a wręcz krzyczała. Niestety lekarze nie potrafili postawić poprawnej diagnozy. Dopiero w wieku 5 lat została u niej wykryta padaczka . W ciągu kilku kolejnych miesięcy i wielokrotnej zmianie laków , które wyraźnie nie pomagały , lekarze orzekli padaczkę lekooporną a więc najcięższy jej rodzaj. 

Ola pomimo iż przyjmuje leki , które często trzeba zmieniać doznaje nawet kilku napadów tygodniowo. W ostatnim czasie lekarz psychiatra zdiagnozował również u niej autyzm dzieciecy wraz z zespolem Aspergera . Każdy napad upośledza zdolności poznawcze ale również uwstecznia dziecko w stosunku do tego co już osiągnęło. W ostatnim czasie napady bardzo się nasiliły , było często wzywane pogotowie ponieważ , napady były dlugie i mocne i niedalo sie ich przerwac specjalnym lekiem. Wszyatko to skutkowalo tym iz Ola nie moze uczeszczac do szkoły ze wzgledu na swoj stan i dla tego uczy sie teraz w domu.

Córka wymaga całodobowej ciągłej opieki  oraz dożywotniego przyjmowania leków. Niezbędne są również bardzo częste specjalistyczne badania tomograficzne i rezonanse magnetyczne.Zaplanowane jest też badanie genetyczne pod kątem zespołu Draveta, jest ona jedna bardzo kosztowne. 

Mamy również nadzieję że dzięki zebranym funduszom uda się wziąć udział którymś z zagranicznych badań nad lekami przeciw padaczkowymi najnowszych generacji, jak również polepszyć jakość życia Oli. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 385 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Magdalena Rataj - awatar

Magdalena Rataj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Elżbieta Ciążeńska - awatar
Elżbieta Ciążeńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Załoga TP& Re-flex - awatar
Załoga TP& Re-flex
110
Załoga TP Reflex. - awatar
Załoga TP Reflex.
290
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Powodzenia. - awatar
Powodzenia.
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij