Aleksandra Stasiak - awatar

Aleksandra Stasiak

Organizator zbiórki

Ola ma 29 lat i pochodzi z niewielkiej miejscowości, a jej pasją jest podróżowanie, zwiedzanie i wyszywanie haftem krzyżykowym, wstążeczkowym i koralikowym. Ta pasja pozwala Oli na oderwanie się od codziennej rzeczywistości, w której są choroby takie jak: Leśniowski-Crohn i epilepsja.  

W 2014 roku u Oli przeprowadzono operację wyłonienia stomii. Była to operacja ratująca jej życie, gdzie następnie zdiagnozowano u niej chorobę Leśniowskiego-Crohna. Jest to choroba autoimmunologiczna, która jest ciężka w leczeniu. Do tej pory Ola była leczona lekiem biologicznym, który niestety nie przyniósł zamierzonego efektu. W chwili obecnej przyjmuje ona zastrzyki raz w tygodniu (METEX 50 mg). W wyniku choroby u Oli powstały przetoki okołoodbytnicze, dlatego lekarze zalecili wykonanie testu MRT 150, który pozwoli wyeliminować z diety produkty ją uczulające co pozwoli wyciszyć chorobę i osuszyć przetoki. 

Niestety taki test kosztuje ok. 2000 zł dlatego bardzo prosimy o pomoc by móc wykonać ten test, gdyż nie jesteśmy w stanie sami sfinansować tak drogiego badania.  

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę! Rodzina.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Aleksandra Stasiak - awatar

Aleksandra Stasiak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Angelika Wójcik - awatar
10
Angelika Wójcik

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij