Zbiórka Zbiórka na test MRT 150 - zdjęcie główne

Zbiórka na test MRT 150

11 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Stasiak - awatar

Aleksandra Stasiak

Organizator zbiórki

Ola ma 29 lat i pochodzi z niewielkiej miejscowości, a jej pasją jest podróżowanie, zwiedzanie i wyszywanie haftem krzyżykowym, wstążeczkowym i koralikowym. Ta pasja pozwala Oli na oderwanie się od codziennej rzeczywistości, w której są choroby takie jak: Leśniowski-Crohn i epilepsja.  

W 2014 roku u Oli przeprowadzono operację wyłonienia stomii. Była to operacja ratująca jej życie, gdzie następnie zdiagnozowano u niej chorobę Leśniowskiego-Crohna. Jest to choroba autoimmunologiczna, która jest ciężka w leczeniu. Do tej pory Ola była leczona lekiem biologicznym, który niestety nie przyniósł zamierzonego efektu. W chwili obecnej przyjmuje ona zastrzyki raz w tygodniu (METEX 50 mg). W wyniku choroby u Oli powstały przetoki okołoodbytnicze, dlatego lekarze zalecili wykonanie testu MRT 150, który pozwoli wyeliminować z diety produkty ją uczulające co pozwoli wyciszyć chorobę i osuszyć przetoki. 

Niestety taki test kosztuje ok. 2000 zł dlatego bardzo prosimy o pomoc by móc wykonać ten test, gdyż nie jesteśmy w stanie sami sfinansować tak drogiego badania.  

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę! Rodzina.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Stasiak - awatar

Aleksandra Stasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Angelika Wójcik - awatar
Angelika Wójcik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij