Zbiórka Zbiórka na test MRT 150 - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na test MRT 150

Zbiórka Zbiórka na test MRT 150 - zdjęcie główne

Zbiórka na test MRT 150

11 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Stasiak - awatar

Aleksandra Stasiak

Organizator zbiórki

Ola ma 29 lat i pochodzi z niewielkiej miejscowości, a jej pasją jest podróżowanie, zwiedzanie i wyszywanie haftem krzyżykowym, wstążeczkowym i koralikowym. Ta pasja pozwala Oli na oderwanie się od codziennej rzeczywistości, w której są choroby takie jak: Leśniowski-Crohn i epilepsja.  

W 2014 roku u Oli przeprowadzono operację wyłonienia stomii. Była to operacja ratująca jej życie, gdzie następnie zdiagnozowano u niej chorobę Leśniowskiego-Crohna. Jest to choroba autoimmunologiczna, która jest ciężka w leczeniu. Do tej pory Ola była leczona lekiem biologicznym, który niestety nie przyniósł zamierzonego efektu. W chwili obecnej przyjmuje ona zastrzyki raz w tygodniu (METEX 50 mg). W wyniku choroby u Oli powstały przetoki okołoodbytnicze, dlatego lekarze zalecili wykonanie testu MRT 150, który pozwoli wyeliminować z diety produkty ją uczulające co pozwoli wyciszyć chorobę i osuszyć przetoki. 

Niestety taki test kosztuje ok. 2000 zł dlatego bardzo prosimy o pomoc by móc wykonać ten test, gdyż nie jesteśmy w stanie sami sfinansować tak drogiego badania.  

Z góry bardzo serdecznie dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę! Rodzina.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Stasiak - awatar

Aleksandra Stasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Angelika Wójcik - awatar
Angelika Wójcik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij