Zbiórka POMOC Dla OLIWIERA - miniaturka zdjęcia

POMOC Dla OLIWIERA

Zbiórka POMOC Dla OLIWIERA - zdjęcie główne

POMOC Dla OLIWIERA

121 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Oliwier - awatar

Magdalena Oliwier

Organizator zbiórki

Cześć Kochani nazywam się Magdalena Czekała  jestem mamą  Oliwiera , chorego na Zespół Downa 11 -latka . Oliwier  jest pod kontrolą  poradni specjalistycznych: stomatologiczne , urologicznej, endokrynologicznej, alergologiczna, nefrologicznej i rehabilitacyjnej. Zbiórkę utworzyłam pierwszy raz , dla Mojego kochanego synka , celem zbiórki jest zebranie pieniążków  , na lepszy rozwój mojego synka, czyli zajęć z neurologopedą  raz w tygodniu bardzo potrzebnych Olisiowi do tego , aby nie musiał w przyszłości mieć miksowanych pokarmów  , aby napięcie mięśniowe  twarzy się nie pogłębiało i próby komunikowania się .Oliwier na razie wypowiada klika słów  , których znaczenie znamy ,mam nadzieję  , Że uda nam się wypracować dużo więcej.  Każdy kto zna Olisia lub pozna  wie , Że Oliwier jest kochanym , misiem do przytulania , uwielbia ludzi ich towarzystwo , jest też bardzo czuły  i podatny na każde emocje, gdy ktoś płacze cierpi, Oliwier razem z nim . Chciałabym prócz zajęć z neurologopedą,  tą  zbiórką  pomóc  Oliwierowi w uczestniczeniu na turnusie rehabilitacyjnym , który pierwszy odbyliśmy rok temu , dla Oliwiera była to rehabilitacja ruchowa, społeczna i dla nas obydwojga poznanie problemów  dzieci i dorosłych z ZD i dużo wiadomości , wiedzy i wsparcia w zakresie naszych Zespolaków  . Pokrycie części kosztów pampersowania, ze względu na problemy z załatwianiem się Oliwiera. Chciałabym z góry serdecznie podziękować z Oliwierem i jego kochaną  siostrzyczką , za każdą  złotówkę , za każdą  pomoc , wsparcie , dziękujemy Wam za wasze wielkie serduszka. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Oliwier - awatar

  Magdalena Oliwier

  08.02.20
  08.02.20

  Cześć , kochani dawno mnie nie było trochę się działo byłam z mama na konsultacjach, po których wiem że czeka mnie ciężka praca nad moim aparatem mowy żeby w przyszłości nie mieć problemów z jedzenie oddychaniem i dlatego pracuje z neurologopedą prywatnie chociaż na razie godzinkę w tygodniu tyle ile mama daje radę czeka mnie niedługo operacja wyjścia śruby, byłem dzielny ostatnie wakacje całe spędziłem na wózku z dwjemami zagipsowanymi nogami rehabilitacja powrót do normalnego chodzenia i niedługo czas wyjąć śrubę z nogi na szczęście na razie wszystko się zrasta a ja spędzam czas moja rodzinka kochana siostra i mamą i moja ukochana Niusia :*

  Zdjęcie aktualizacji 44 215

121 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Oliwier - awatar

Magdalena Oliwier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Eliza - awatar
Eliza
20
Marta - awatar
Marta
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij