Zbiórka POMOC Dla OLIWIERA - zdjęcie główne

POMOC Dla OLIWIERA

121 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Oliwier - awatar

Magdalena Oliwier

Organizator zbiórki

Cześć Kochani nazywam się Magdalena Czekała  jestem mamą  Oliwiera , chorego na Zespół Downa 12 -latka . Oliwier  jest pod kontrolą  poradni specjalistycznych: stomatologiczne , urologicznej, endokrynologicznej,ortodontycznej , ortopedycznej , alergologiczna, nefrologicznej i rehabilitacyjnej. Zbiórkę utworzyłam pierwszy raz , dla Mojego kochanego synka , celem zbiórki jest zebranie pieniążków  , na rehabilitację Oliwiera i lepszy rozwój mojego synka, czyli zajęć z neurologopedą  raz w tygodniu bardzo potrzebnych Olisiowi do tego , aby nie musiał w przyszłości mieć miksowanych pokarmów  , aby napięcie mięśniowe  twarzy się nie pogłębiało i próby komunikowania się .Oliwier na razie wypowiada klika słów  , których znaczenie znamy ,mam nadzieję  , Że uda nam się wypracować dużo więcej.  Każdy kto zna Olisia lub pozna  wie , Że Oliwier jest kochanym , misiem do przytulania , uwielbia ludzi ich towarzystwo , jest też bardzo czuły  i podatny na każde emocje, gdy ktoś płacze cierpi, Oliwier razem z nim . Chciałabym prócz zajęć z neurologopedą,  tą  zbiórką  pomóc  Oliwierowi w uczestniczeniu na turnusie rehabilitacyjnym , który pierwszy odbyliśmy 3 lata temu , dla Oliwiera była to rehabilitacja ruchowa, społeczna i dla nas obydwojga poznanie problemów  dzieci i dorosłych z ZD i dużo wiadomości , wiedzy i wsparcia w zakresie naszych Zespolaków  . Pokrycie części kosztów pampersowania, ze względu na problemy z załatwianiem się Oliwiera. Chciałabym z góry serdecznie podziękować z Oliwierem i jego kochaną  siostrzyczką , za każdą  złotówkę , za każdą  pomoc , wsparcie , dziękujemy Wam za wasze wielkie serduszka. Oliś jest zawsze usmiechniety i silny psychicznie pomimo tego ze w 2019 roku mial ciezką operacje do teraz ma srubę po zluszczeniu głowy kosci udowej, niestety spedził całe lato od lipca do wrzesnia na wózku z nogami od uda do kostki w gipsie , następnie po zanikaniu przez tyle tygodni mięśni walkę o wstanie z wózka i na nowo nauki chodzenia ,cierpienie było widoczne na jego twarzy I  nasze łzy , ale to Olis w kilka tygodni po zdjęciu gipsu stanął na nogi i walczy dalej o normalne życie ,na tyle na ile pozwoli mu jego organizm. Dziękujemy z całego serduszka za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Oliwier - awatar

  Magdalena Oliwier

  08.02.2020
  08.02.2020

  Cześć , kochani dawno mnie nie było trochę się działo byłam z mama na konsultacjach, po których wiem że czeka mnie ciężka praca nad moim aparatem mowy żeby w przyszłości nie mieć problemów z jedzenie oddychaniem i dlatego pracuje z neurologopedą prywatnie chociaż na razie godzinkę w tygodniu tyle ile mama daje radę czeka mnie niedługo operacja wyjścia śruby, byłem dzielny ostatnie wakacje całe spędziłem na wózku z dwjemami zagipsowanymi nogami rehabilitacja powrót do normalnego chodzenia i niedługo czas wyjąć śrubę z nogi na szczęście na razie wszystko się zrasta a ja spędzam czas moja rodzinka kochana siostra i mamą i moja ukochana Niusia :*

  Zdjęcie aktualizacji 44 215

121 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Oliwier - awatar

Magdalena Oliwier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Eliza - awatar
Eliza
20
Marta - awatar
Marta
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij