Zbiórka Skazany na ból - uratuj Brysia - miniaturka zdjęcia

Skazany na ból - uratuj Brysia

Są takie koty, które żyją gdzieś obok ostatkiem sił. Niewarte pomocy, niezauważone, nieświadome, że jeszcze kiedyś może być lepiej :(

Bryś trafił pod naszą opiekę pod koniec marca. Skrajnie wyniszczony, cierpiący, zrezygnowany. Osoba zgłaszająca podejrzewała wypadek komunikacyjny. Bo kto uwierzy, że kot w takim stanie funkcjonował sobie cichutko pogodzony z bólem przez dłuższy już czas. Nikt nie zauważył ,że zwierzę ledwo oddycha, że z oczu i nosa wypływa ropa a każdy ruch sprawia niesamowity ból?

Jak często bywa, Bryś nie wie ,że człowiek mógł pomóc juz wcześniej i jest wdzięczny za każdy dotyk i każde najmniejsze zainteresowanie. Mruczy i patrzy ufnie w oczy lekarzy i wolontariuszy jakby pytał " serio? uratujesz mnie? " 

Natychmiast zrobiliśmy testy i przy FIV ukazała się podwójna kreseczka. Powtórka metodą western blot w IDEXX na szczęście wyszła ujemna.

Zrobiliśmy też morfologię, biochemię i usg - wszystko w normie..

Bryś jest bardzo chudy pomimo apetytu. Będzie badany w kierunku tarczycy. Planujemy tez posiew ropy , tomografię głowy i diagnozowanie dziwnej zmiany na łapce :( 

To wszystko generuje ogromne koszta. Sam pobyt kota w klinice wyniósł nas do teraz ponad 800 zł  ( plus koszta wymienionych powyżej badań) a kot szybko jej nie opuści. 

Pojawia sie pytanie ile kosztuje kocie życie? Mówi się , że życie jest bezcenne. W przypadku Brysia będzie ono kosztować dobrze ponad 2000 zł. 

Prosimy Was o pomoc kochani! Nie pozwólmy by pieniądz wyznaczał granice życia, pomagania i warunkował koniec cierpienia. 

Każda najmniejsza wpłata przybliży Brysia do opuszczenia kliniki i zaczęcia nowego życia <3 Pokażmy mu jak piękny moze być koci świat.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 21

Alice - awatar
10
Alice
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Monika - awatar
20
Monika
Bezi - awatar
50
Bezi
Alicja - awatar
10
Alicja
Jarosław Plajzer - awatar
15
Jarosław Plajzer
Mateusz Będkowski - awatar
10
Mateusz Będkowski
Anonimowy Darczyńca - awatar
1 000
Anonimowy Darczyńca
Justyna - awatar
20
Justyna
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij