Zbiórka Akcja oni są wśród nas!! - zdjęcie główne

Akcja oni są wśród nas!!

10 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Biały - awatar

Krzysztof Biały

Organizator zbiórki

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Na imie mam Krzysztof i jestem badaczem zjawisk paranormalnych. Chcę utworzyć Stowarzyszenie Badań Zjawisk Paranormalnych żeby pomagać ludziom nawiedzanych przez zjawy duchy itp., jednak żeby móc to zrobić potrzebny jest sprzet do tego. Obecnie posiadam dyktafon cyfrowy, aparat i kamere wiec tak na prawdę jest to podstawowy sprzet, jest to jednak za mało by móc działać na pełną skalę. Potrzebujemy jeszcze miernika pola fal elektromagnetycznych (EMF) jak również urzadzenia nazwanym SB - 7 czyli SpiritBox. Mam rodzinę a do tego moja córka ma wade serca i niestety nie stać mnie na zakup tych urządzeń. Ale poprzez tą zbiórkę możemy połączyć przyjemne z pożytecznym, a chodzi dokladnie o to że po zakupie określonego wyżej sprzętu suma pieniedzy która by została zostanie przeznaczona na dowolny cel charytatywny lub podzielić pozostałą sumę na mniejsze i pomóc kilku wybranym przez was osobom na stronie siepomaga.pl 

Wsparcie każdą kwoto będzie bardzo mile widziane. Nie proszę o wysokie kwoty każda dotacja bedzie mile widziana.

Pozdrawiam Krzysztof

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Biały - awatar

Krzysztof Biały

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij