Zbiórka Onko-kolegom - zdjęcie główne

Onko-kolegom

127 867 zł z 88 888 zł (Cel)
Wpłaciły 6 402 osoby

Zapraszamy Państwa do zbiórki - hołdu pamięci dla Śp. Michała, którego pragnieniem było czynienie dobra.

Michał od kilku lat zmagał się z nowotworem kości. Mimo bólu, zawsze z uśmiechem na ustach, kontynuował leczenie, oferując swoje wsparcie innym pacjentom. Nie skupiał się na dramacie swojej choroby, wręcz przeciwnie - jak tylko mógł żył na 100% i realizował swoje marzenia. 

Kochał siatkówkę, chociaż sam nie mógł nigdy odbijać piłki. Całym swoim siatkarskim sercem kibicował swojej ukochanej drużynie Skrze Bełchatów oraz Reprezentacji Polski. Jego ulubionym zawodnikiem, Idolem którego poznał osobiście był Andrzej Wrona. Siatkarz niejednokrotnie odwiedzał Michała na oddziale i wypełnił także jedno z jego siatkarskich marzeń jakim było wyjście na mecz siatkówki.

Spełniając swoje marzenia Michał dawał tym samym przykład i zagrzewał do walki z chorobą innych.

Michał, nasz Bohater, życzył sobie aby z jego cierpienia wypłynęło coś dobrego. Realizując jego ostatnią wolę uruchamiamy zbiórkę, której celem jest zakup nierefunowanych przez NFZ leków dla jego koleżanek i kolegów leczących się w Klinice Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, a u których dotychczasowe sposoby leczenia farmakologicznego były nieskuteczne i konieczne jest wdrożenie innowacyjnej terapii mogącej uratować życie.

Niestety leki nowej generacji stosowane w terapii onkologicznej są bardzo drogie i bez Państwa pomocy niedostępne dla naszych podopiecznych. Są to kwoty, które wykraczają poza możliwości finansowe rodziców. Koszt miesięcznej, innowacyjnej kuracji dla jednego dziecka, w zależności od przyjmowanego leku, wieku i wagi dziecka wynosi ok. 3000 - 12000 złotych, a leczenie musi trwać minimum rok. 

88 000 zł jest to średni roczny zapas nierefundowanej chemii dla jednego nastolatka.

Komentarze


 • Lidiaichlopakk - awatar

  Lidiaichlopakk

  15.10.20
  15.10.20

  Lidiaichlopaki. Bo jestem mama 2 urwisow i nie chciałabym by kiedykolwiek system odebrał im szansę na leczenie. Trzymajcie się dzielnie onkokoledzy Michała. Walczcie do końca.

 • Amberiana89 - awatar

  Amberiana89

  15.10.20
  15.10.20

  Tylko ze względu na dzieciaki i za to jak super działa Fundacja Herosi 💜

 • Dorota Wróbel - awatar

  Dorota Wróbel

  15.10.20
  15.10.20

  Drogie OnkoDzieciaki przesyłam Wam moc pozytywnej energii ❤️❤️❤️! Trzymajcie się ciepło! Walczcie! Dużo zdrówka dla Was i Waszych najbliższych 😘❤️!

 • Monika Wika - awatar

  Monika Wika

  14.10.20
  14.10.20

  Żeby wygrać trzeba walczyć, a do tej walki potrzeba wiele sił, wsparcia ale i pieniędzy..także pomagajmy i nich Ci co walczą wygrają tą nierówna walke

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.10.20
  14.10.20

  <3

127 867 zł z 88 888 zł (Cel)
Wpłaciły 6 402 osoby

Wpłaty: 6 402

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jagoda - awatar
Jagoda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Ania - awatar
Ania
20
Patrycja - awatar
Patrycja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Jola - awatar
Jola
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij