Zbiórka Na koszty leczenia - zdjęcie główne

Na koszty leczenia

1 167 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Marcinkowska - awatar

Sylwia Marcinkowska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, nazywam się Sylwia Marcinkowska. Mam 48 lat. Od lutego 2016 mam zdiagnozowane stwardnienie rozsiane z niedowładem połowiczym prawostronnym i niedoczulicą połowiczą lewostronną. Choroba ciągle postępuje, dlatego od roku jestem na rencie i niestety nie stać mnie na ciągłą rehabilitację i zakup lekarstw, dzięki którym chociaż w małym stopniu poprawię swoją sprawność. Będę wdzięczna za pomoc w możliwości zastosowania półrocznej kuracji nowym lekiem o nazwie Gold Canabis. Koszt wykupienia jednej recepty to 600 zł na miesiąc na co w obecnej chwili  mnie nie stać. Mam nadzieję, że ta kuracja chociaż trochę pozwoli mi wpłynąć na lepszą jakość życia. Dziękuję za okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Marcinkowska - awatar

  Sylwia Marcinkowska

  17.11.2018
  17.11.2018

  w załączeniu recepta

  Zdjęcie aktualizacji 22 018

1 167 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Marcinkowska - awatar

Sylwia Marcinkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Emil Grochocki - awatar
Emil Grochocki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marylka Barańska - awatar
Marylka Barańska
50
Monika Jeżewska - awatar
Monika Jeżewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kamil Mechocki - awatar
Kamil Mechocki
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Bogdan Badowski - awatar
Bogdan Badowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij