Zbiórka Operacja/leczenie WojtekUrszulak - miniaturka zdjęcia

Operacja/leczenie WojtekUrszulak Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Operacja/leczenie WojtekUrszulak - zdjęcie główne

Operacja/leczenie WojtekUrszulak

24 442 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 233 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgosia Urszulak - awatar

Małgosia Urszulak

Organizator zbiórki

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️

,,Jeśli z przekonaniem i uporem dąży się ku swoim marzeniom, osiągnie się zwycięstwo, które w zwykłym dniu nie jest osiągalne” (Nancy H. Kleinbaum)"

Cześć nazywam się Wojtek  na chwilę obecną jestem energicznym, uśmiechniętym  6-latkiem, któremu choroba zabiera radość z codziennego dnia. Miałem tego pecha, że urodziłem się z rozszczepem kręgosłupa i wadami współistniejącymi między innymi agenezją nerki, Anomalią rozwojową kręgu Th9,skoliozą piersiową oraz ze stopami końsko-szpotawymi (SKS). Nieinwazyjne leczenie nie dało rady z pogłębiającą się wadą stóp,  trzeba leczyć ją już  tylko operacyjnie. W szpitalu zaproponowano nam termin operacji za około 2 lata . Z moimi najbliższymi nie  chcemy i nie możemy pozwolić  żeby do tego czasu wada pogłębiała się a na ten moment nie stać nas na sfinansowanie operacji. Koszt operacji prywatnie to około 13-15 tys. na obie nóżki dochodzą koszty wizyt, badań, dojazdów,pobytu w szpitalu, rehabilitacji która przez kolejne miesiące będzie stałym elementem wpisanym w moje życie .Im szybciej zbierzemy pieniążki tym szybciej będę mógł wrócić do częściowej sprawności. Operacja daje gwarancje, że w krótkim czasie po zdjęciu opatrunków gipsowych pooperacyjnych założonych min. na 6 tygodni od stóp po pachwiny  stopa wraca do sprawności ale czeka nas bardzo ciężki i trudny czas zarówno dla mnie jak i dla rodziców  czeka nas  czas ciężkiej i długiej  rehabilitacji  ....Jestem  żywiołowym dzieckiem a na ten moment chodzę na zewnętrznej krawędzi stopy i na palcach, nie jestem w stanie postawić pięty na ziemi co utrudnia mi bieganie, często wywracam się. 

"Spokojne dzieciństwo pozwoli dzieciom patrzeć z ufnością na życie i na dzień jutrzejszy." (Jan Paweł II)


Urodziłem się z przepukliną oponowo-rdzeniową (Przepukliny oponowe zaliczane są do wad dysraficznych, czyli takich, które powstają na skutek zaburzeń zamykania się cewy nerwowej. W przypadku, kiedy rozwój kręgów kręgosłupa lub kości czaszki jest upośledzony, dochodzi w nich do ubytku, przez który mogą przemieszczać się struktury układu nerwowego.Przez przemieszczenia fragmentów rdzenia kręgowego leżących w tej okolicy, dochodzić może do porażenia kończyn dolnych i zaburzeń czucia w ich obrębie, a także do zaburzeń oddawania moczu (określanych czasami terminem pęcherza neurogennego). Konsekwencjami obecności przepukliny oponowo-rdzeniowej u dziecka mogą być też wady kończyn dolnych, takie jak stopy końsko-szpotawe czy zwichnięcie stawu biodrowego)...  -rozwojowym zniekształceniem trzonów kręgów w środkowym odcinku piersiowym           -współistniejącymi wadami układu nerwowego i wadami kończyn dolnych. Jak każde dziecko  kocham poznawać otaczający mnie świat niestety ze względu na wrodzoną wadę moje poruszanie jest utrudnione i nie mogę cieszyć się życiem jak zdrowe dzieci. Cały czas toczymy z rodzicami  walkę o moją  sprawność i samodzielność.  Wraz z rodzicami proszę  o wsparcie i pomoc dla  dzielnego Wojownika, który się nie poddaje i próbuje normalnie funkcjonować w  społeczeństwie. Tylko dzięki stałej rehabilitacji jesteśmy w stanie zahamować nieodwracalny  proces, który zabiera mi sprawność...

,,Życie jest ciągiem doświadczeń, z których każde czyni nas silniejszymi, mimo że czasem trudno nam to sobie uświadomić.'' H.Ford😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇
"Dziecko To Dar Od Boga,
To Cząstka Nieba Na Ziemi."

Spotkałem na swej drodze prawdziwe Anioły- ludzi, którzy dali mi bezcenny dar swój Czas i Obecność w trudnych chwilach. Okazali zrozumienie, troskę, miłość, dali nadzieję na lepsze jutro i motywację do dalszej trudnej walki...Przypominają każdemu z nas, że człowiek człowiekowi powinien być odbiciem wcielonego anioła miłości.

Z całego serca dziękuję za wiarę,nadzieję i miłość!❤️ 

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to,czym dzieli się z innymi" JP II

Koszty leczenia,  stałej rehabilitacji,  sprzętu ortopedycznego, odpowiedniego obuwia stają się coraz większe....Każda wpłacona złotówka przyczyni się polepszenia mojej sprawności.

 Uwielbiam chodzić do przedszkola i spędzać czas z ròwnieśnikami. Niestety wspólne zabawy coraz częściej  sprawiają mi trudności i sprawiają, że uśmiech znika a pojawia się smutek. Moim bardzo wielkim marzeniem jest mieć zdrowe nóżki i móc spotkać się i zagrać w piłkę ze swoim idolem Robertem Lewandowskim ⚽👟🇵🇱 Będę dzielnie walczył bym mógł  założyć korki, wstanę i zagram najważniejszy mecz w moim życiu MECZ o moje zdrowie♥️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgosia Urszulak - awatar

  Małgosia Urszulak

  15.01.2022
  15.01.2022

  Kochani dzięki Waszym dobrym sercom udało się uzbierać pieniążki na operację dzięki temu mamy możliwość zrobić ją szybciej. Termin mamy wyznaczony na 14 Luty ♥️♥️♥️😇😇😇 Dziękujemy ❤️❤️❤️

Komentarze


 • Małgorzata i Roman Rosół - awatar

  Małgorzata i Roman Rosół

  14.01.2022
  14.01.2022

  Wojtuś trzymamy mocno kciuki za Ciebie!

  • Małgosia Urszulak - awatar

   Małgosia Urszulak - Organizator zbiórki

   14.01.2022
   14.01.2022

   ♥️😇

 • Dorota i Adam - awatar

  Dorota i Adam

  13.01.2022
  13.01.2022

  Dużo zdrowia🍀💝

  • Małgosia Urszulak - awatar

   Małgosia Urszulak - Organizator zbiórki

   14.01.2022
   14.01.2022

   Dziękujemy 🥰

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.01.2022
  12.01.2022

  Zdrówka :-):-):-)

  • Małgosia Urszulak - awatar

   Małgosia Urszulak - Organizator zbiórki

   12.01.2022
   12.01.2022

   Dziękujemy 🥰

 • Kinga Drewicz - awatar

  Kinga Drewicz

  12.01.2022
  12.01.2022

  Dużo zdrówka ❤

  • Małgosia Urszulak - awatar

   Małgosia Urszulak - Organizator zbiórki

   12.01.2022
   12.01.2022

   Dziękujemy ♥️

 • Kolega - awatar

  Kolega

  07.01.2022
  07.01.2022

  Dużo zdrówka Wojtek

  • Małgosia Urszulak - awatar

   Małgosia Urszulak - Organizator zbiórki

   10.01.2022
   10.01.2022

   Dziękujemy ♥️

24 442 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 233 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgosia Urszulak - awatar

Małgosia Urszulak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 233

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Zosia 🥋🤼 - awatar
Zosia 🥋🤼
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JQbS - awatar
JQbS
777
Aleksander Choma-Jasiński - awatar
Aleksander Choma-Jasiński
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Janusz Kipa - awatar
Janusz Kipa
50
Anna Grabowska - licytacja miodek - awatar
Anna Grabowska - licytacja miodek
55
KGW"Bystra Woda"Brzeźnica - awatar
KGW"Bystra Woda"Brzeźnica
500
Klaudia Sowińska - awatar
Klaudia Sowińska
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij