Zbiórka Operacja Bertełka - zdjęcie główne

Operacja Bertełka

1 051 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Chojecka - awatar

Karolina Chojecka

Organizator zbiórki

Hej!

Nazywam się Karolina Chojecka, a ten cudny psiak ze zdjęcia to Berta - przeurocza bernardynka, nasz śliniaczek przytulasek. Tydzień temu Berta przestała jeść. Czasami zdarzały się takie incydenty ze nie jadła bo czekała na żarcie człowiekow, bo wiadomo lepsze mięsko niż chrupki o smaku mięska. Tym razem niestety było inaczej... poszliśmy z Berta do weterynarza i co się okazało, jest to zapalenie macicy. Żeby Berteł przeżył potrzebujemy 4000zł na leczenie i operacje. Która niestety, ale musi odbyć się w Holandii, ponieważ nie mamy możliwości przetransportowania Berty do Polski. Mało tego operacja musi odbyć się jak najszybciej, bo im szybciej tym większe szanse na powodzenie.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za każda złotówkę, a ludzi z okolic Rotterdamu zapraszam na sesje zdjęciowa w ramach podziękowania za dołączenie się do zbiórki!

Jeśli ktoś jest chętny na zdjęcia zapraszam do kontaktu: [email protected] 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 051 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Chojecka - awatar

Karolina Chojecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Dla pieguski - awatar
Dla pieguski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Klaudia Feret - awatar
Klaudia Feret
100
Agata i Mateusz - awatar
Agata i Mateusz
205
Monika - awatar
Monika
5
Jurek Kogut - awatar
Jurek Kogut
105
Justyna i Krzysiek - awatar
Justyna i Krzysiek
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Swietlicka - awatar
Sylwia Swietlicka
105

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij