Zbiórka Operacja Bertełka - miniaturka zdjęcia

Operacja Bertełka

Zbiórka Operacja Bertełka - zdjęcie główne

Operacja Bertełka

1 051 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Chojecka - awatar

Karolina Chojecka

Organizator zbiórki

Hej!

Nazywam się Karolina Chojecka, a ten cudny psiak ze zdjęcia to Berta - przeurocza bernardynka, nasz śliniaczek przytulasek. Tydzień temu Berta przestała jeść. Czasami zdarzały się takie incydenty ze nie jadła bo czekała na żarcie człowiekow, bo wiadomo lepsze mięsko niż chrupki o smaku mięska. Tym razem niestety było inaczej... poszliśmy z Berta do weterynarza i co się okazało, jest to zapalenie macicy. Żeby Berteł przeżył potrzebujemy 4000zł na leczenie i operacje. Która niestety, ale musi odbyć się w Holandii, ponieważ nie mamy możliwości przetransportowania Berty do Polski. Mało tego operacja musi odbyć się jak najszybciej, bo im szybciej tym większe szanse na powodzenie.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za każda złotówkę, a ludzi z okolic Rotterdamu zapraszam na sesje zdjęciowa w ramach podziękowania za dołączenie się do zbiórki!

Jeśli ktoś jest chętny na zdjęcia zapraszam do kontaktu: [email protected] 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 051 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Chojecka - awatar

Karolina Chojecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Dla pieguski - awatar
Dla pieguski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Klaudia Feret - awatar
Klaudia Feret
100
Agata i Mateusz - awatar
Agata i Mateusz
205
Monika - awatar
Monika
5
Jurek Kogut - awatar
Jurek Kogut
105
Justyna i Krzysiek - awatar
Justyna i Krzysiek
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Swietlicka - awatar
Sylwia Swietlicka
105

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij