Zbiórka Operacja Leosia - zdjęcie główne

Operacja Leosia

163 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Agata Rudzińska - awatar

Agata Rudzińska

Organizator zbiórki

Cześć jestem Leoś, niedawno skończyłem dwa lata i mam duży problem że zdrowiem. Już od małego kiedy mieszkałem w Słomczynie miałem problemy- wazylem 250 g, byłem cały zapchlony i jak okazało się później nie zadbany weterynaryjnie, a także najsłabszy z miotu. Kiedy jednak trafiłem do nowego domku wszystko się zmieniło- mama karmiła mnie mleczkiem dla dzieci z butelki bo byłem za malutki żeby pić wodę, dostawalem dobre jedzonko i męczyłem mamę całe noce bo potrzebowałem opieki jak małe dziecko. Kiedy poszliśmy ostatnio to weterynarza na szczepnienie dowiedziałem się że muszę koniecznie przejść operacje usunięcia jądra z jamy brzusznej gdyz mam  tylko jedno jajko a drugie zostało w brzuszku i zaczyna się nowotworzyc, lekarz powiedział że ,,jest jak tykajaca bomba". Jestem bardzo wdzięcznym, malutkim ,,jamnikiem" który ma wielką chęć  do życia.  Bardzo proszę o pomoc! Reszta pieniążków zostanie przeznaczona na opiekę po operacyjna, gorset, usg i inne potrzebne rzeczy. Pozdrawiam, Leoś z rodziną!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Babcia - awatar

    Babcia

    03.06.19
    03.06.19

    zdrowia Leosiu ziomalu xd

163 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Agata Rudzińska - awatar

Agata Rudzińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Mikołaj Odrobiński - awatar
Mikołaj Odrobiński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Eryk - awatar
Eryk
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Simona Prządka - awatar
Simona Prządka
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij