Zbiórka Malutki York potrzebuje operacji - miniaturka zdjęcia

Malutki York potrzebuje operacji

Zbiórka Malutki York potrzebuje operacji - zdjęcie główne

Malutki York potrzebuje operacji

4 299 zł z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciły 153 osoby
Wpłać teraz
 
Agness Rymarczyk - awatar

Agness Rymarczyk

Organizator zbiórki

Jestem Niko, mam półtora roczku i jestem maluśkim Yorkiem, który waży 2,5kg. Maluśki to nie znaczy, że mało przeżyłem...Proszę przeczytaj moją historię...

Urodziłem się w pięknej hodowli. Pewnego dnia przyjechali po nie Pan i Pani i mnie kupili. Według nich nie byłem grzeczny miałem 3 miesiące robiłem siusiu, brzydko piłem, chciałem za dużo się bawić, a przecież miałem być tylko maskotką. Pani i Panu po tygodniu się znudziłem i oddali mnie do Bydgoskiej Kliniki Weterynaryjnej Centrum przy ulicy W.Bełzy 36.

Było mi zimno, smutno, źle się czułem, byłem sam w strasznej klatce, byłem pokuty przez wenflony, wszystko mnie bolało, a nie miałem do kogo się przytulić...

Nagle przyszła ONA, pogłaskała, przytuliła i pokochała! I to była moja nowa, świeża, ludzka MAMA.  Zabrała mnie stamtąd do domku, a tam okazało się, że mam jeszcze adopcyjną ludzką siostrę, którą miałem wpierać w walce z chorobą. Pomagałem bo kochałem i ona też mnie bardzo kocha. Cieszyłem się i już było cudownie ale bardzo bardzo zacząłem chorować...Moja adopcyjna Mama po ataku jaki nagle dostałem zawiozła mnie szybko na badania i wtedy dostaliśmy wyrok...wiemy, że jestem bardzo chory. Sytuacja skomplikowała się bo z pomagającego stałem się potrzebującym. I teraz chorujemy razem...

Pomóż mi bo półtora roku mojego życia to za mało, chcę kochać moją adopcyjną Rodzinkę  jeszcze kilka lat, a będę mógł to robić tylko po koniecznej operacji. Moja choroba to Zespolenie wrotno-oboczne, które operowane może być w Klinice Weterynaryjnej aż w Warszawie.  My mieszkamy w Bydgoszczy koszty są znaczne, a odległość podnosi je do jeszcze wyższych (badania przed operacyjne, zabieg chirurgiczny, pobyt w klinice i transport)

                                    Pomóż mi kochać tych, którzy pomogli mi!  


                                                                                                                                        Niko :*

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agness Rymarczyk - awatar

  Agness Rymarczyk

  18.12.18
  18.12.18

  W piątek (14.12.18) Nikuś był w Klinice aby ściągnąć szwy z brzuszka i wykonać badania, w tym usg, kroplówka, antybiotyki i polepszyło się :) Pan Weterynarz mówi, że jest dumny z Nikusia, że tak dobrze przyjął transfuzję i lekarstwa... Tego drugiego ma już po dziurki w małym czarnym nosku bo dwa razy dziennie dostaje 4 tabletki, każdą różną i 2ml syropku, co nie za bardzo mu się podoba, ale co najważniejsze działają i pomagają naszemu małemu wojownikowi <3 Nadal bardzo dużo śpi, ma za to lepszy apetyt i ochotę czasem wstać i się przejść po domku. Już nie mogę doczekać się kiedy przyniesie mi swoją ulubioną zabaweczkę - Reniferka, żeby się pobawić :) Następną wizytę Nikuś ma w środę (19.12.18) . Trzymajcie Kciuki 💕🐶

  Zdjęcie aktualizacji 23 154

Komentarze


 • Maja - awatar

  Maja

  13.12.18
  13.12.18

  Nikusiu serduszko kochane zycze ci zdrowia i wielu wielu cudownych lat zabaw ze swoją cudowna mamusia ❤️❤️❤️❤️

  • Agness Rymarczyk - awatar

   Agness Rymarczyk - Organizator zbiórki

   13.12.18
   13.12.18

   Dziękujemy bardzo Pani Maju! My tez chcemy byc razem jak najdłużej 💕🐶👱🏼‍♀️

 • Tolek - awatar

  Tolek

  12.12.18
  12.12.18

  Trzymamy łapki za Was.

  • Agness Rymarczyk - awatar

   Agness Rymarczyk - Organizator zbiórki

   12.12.18
   12.12.18

   Dziękujemy bardzo! 🐶💕🐾

 • IZABELA - awatar

  IZABELA

  12.12.18
  12.12.18

  Nikuś jest szczęściarzem, że ma tak cudowną Panią. Gratuluje wytrwałości i wspaniałej walki o życie pieska. Trzymam kciuki aby Nikuś wrócił do zdrowia.

  • Agness Rymarczyk - awatar

   Agness Rymarczyk - Organizator zbiórki

   12.12.18
   12.12.18

   Bardzo dziękuje za takie piękne słowa Pani Izo! Dziękujemy z Nikusiem również za dołożenie cegiełki! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.18
  25.11.18

  Zdrowiej piesku

  • Agness Rymarczyk - awatar

   Agness Rymarczyk - Organizator zbiórki

   25.11.18
   25.11.18

   Dziękujemy bardzo Pani Elżbieto! 🐶💕

 • Karol Falacinski - awatar

  Karol Falacinski

  25.11.18
  25.11.18

  Pozdrowienia dla maluszka.

  • Agness Rymarczyk - awatar

   Agness Rymarczyk - Organizator zbiórki

   25.11.18
   25.11.18

   Dziękujemy bardzo i również pozdrawiamy Panie Karolu! 🐶👱🏼‍♀️

4 299 zł z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciły 153 osoby
Wpłać teraz
 
Agness Rymarczyk - awatar

Agness Rymarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 153

Hanna Wojciechowska - awatar
Hanna Wojciechowska
20
Maja - awatar
Maja
50
Tomek - awatar
Tomek
20
Agata Majerczyk - awatar
Agata Majerczyk
100
Agata Majerczyk - awatar
Agata Majerczyk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja Grzegorzek - awatar
Patrycja Grzegorzek
20
Tolek - awatar
Tolek
10
Paula - awatar
Paula
20
Rafał - awatar
Rafał
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij