Zbiórka Nesti - zdjęcie główne

Nesti

4 531 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Bar - awatar

Ola Bar

Organizator zbiórki

Nesti to śliczna staruszka, która swoją lisią urodą i cudownym charakterem zjednuje sobie wszystkich wokół. Nesti to sunia niesłysząca o zupełnie nieznanej przeszłości. Nesti to sama miłość w chudziutkim ciałku, które niestety przysparza jej dużo bólu i cierpienia. Adoptowana ze schroniska w Celestynowie dołączyła do gromady przyjaznych chłopaków - Stefanka - staruszka inwalidy, który przybył do mnie z bezdomności z krakowskich ulic 3,5 roku temu - oraz dwóch kocich bliźniaków - Hektora i Ludwiczka. Wydawało się, że naszym jedynym wyzwaniem będzie komunikacja z Nesti bowiem jest w 100% głucha, oraz zwykle problemy starości. Życie jednak zupełnie boleśnie nas zaskoczyło. Nesti nosi w sobie wiele guzów. Na całej listwie mlecznej, zaraz przy niej oraz na szyi. Biopsja nie przyniosła dobrych wieści. Guzy złośliwe, kwalifikujące się do natychmiastowej operacji. Od razu przeszła szereg badań krwi, RTG i USG - na szczęście wykazały brak przerzutów, ale szmery w sercu wymagały konsultacji z kardiologiem. Dobre wieści o braku przeciwwskazań do operacji pomimo wady serca przeplotły się z kiepskimi wieściami o zapaleniu jelit. Antybiotykoterapia, kolejne konsultacje, stres, odsunięcie operacji w czasie. Nesti jadła, aklimatyzowała się pięknie, ale nadal była obolała. Kolejne badania i kolejne emocje - przewlekłe zapalenie trzustki. Włączyłyśmy odpowiednią dietę, codzienne kroplówki, kolejne antybiotyki i środki przeciwbólowe. Nesti odżyła, poczuła, że ma dom, pokochała chłopaków, a oni ją. Cudowne emocje, ciężkie emocje, ból, strach i ogromne wydatki - to wszystko w ciągu 1 miesiąca od adopcji.  Leczenie trzustki trwa, dieta weterynaryjna musi być przestrzegana konsekwentnie dożywotnio, ale operować musimy jak najszybciej. Ponieważ prawdziwa walka o jej zdrowe małe ciałko dopiero się zaczyna, bardzo będziemy wdzięczni za pomoc, zwłaszcza, że czekają nas dwie operacje, bowiem guzów jest zbyt dużo. Każdy grosz zdejmie masę ciężaru finansowego, a skupimy się na samym powrocie do zdrowia. Dziękujemy! Ola, Nesti, Stefan, Hektor i Ludwiczek 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2018
  04.11.2018

  Powodzenia z psina!!!! Super jestescie:*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2018
  04.11.2018

  Dziekuje za serce i opieke nad nesti. Trzymam kciuki !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.11.2018
  03.11.2018

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.11.2018
  03.11.2018

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.11.2018
  03.11.2018

  Powodzenia

4 531 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Bar - awatar

Ola Bar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 82

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ala ku - awatar
Ala ku
20
Cezary - awatar
Cezary
20
Ewa Ł - awatar
Ewa Ł
100
Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Bajraszewska - awatar
Magdalena Bajraszewska
20
Basia - awatar
Basia
10
Agnieszka Pakla - awatar
Agnieszka Pakla
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij