Zbiórka Dom dla opiekunki/opiekuna - miniaturka zdjęcia

Dom dla opiekunki/opiekuna

Zbiórka Dom dla opiekunki/opiekuna - zdjęcie główne

Dom dla opiekunki/opiekuna

551 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Bogusław Zabiegliński - awatar

Bogusław Zabiegliński

Organizator zbiórki

Dzień dobry.

Nazywam się Bogusław Zabiegliński, od sierpnia 2014r. zajmuje się opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. W 2015r zdałem egzamin na Opiekuna Medycznego i w Listopadzie tego roku wylądowałem w opiece24h. w De. 

To co zaobserwowałem od tego czasu to to że nikt nie przejmuje sie dolą opiekunek które już nie są zdolne do pracy, z racji wieku czy choroby(np. uszkodzenia kręgosłupa). Dzieci są zajęte swoimi sprawami, niektóre posiadają niepełnosprawne dzieci. A wiadomo gdzie te dzieci później trafiają.

A skoro z żoną nie mamy dzieci, to już wiemy gdzie wylądujemy. 

I tu zrodził się pomysł a może by tak wzorem artystów estradowych, stworzyć dom dla opiekunek/opiekunów? Byśmy byli w swoim towarzystwie i byśmy jednak tą opiekę mieli zapewnioną. 

Pieniądze ze zbiórki byśmy wykorzystali na zakup, remont i przystosowanie jakiegoś miejsca dla nas. Na Nasz Dom Opiekunki. 

Dlatego będę bardzo wdzięczny za każdą wpłatę, za każde udostępnienie, za promocje. Sam tego nie dokonam. Tylko z grupą przyjaciół, ludzi dobrej woli i dzięki waszym wpłatom będziemy w stanie podziękować tym paniom. Paniom które zapominając o własnym zdrowiu dbają o innych. Nie rzadko będąc z podopiecznymi do końca. 

I jak tu być optymistą czytając takie artykuły? http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23872820,siwa-przestepczosc-w-wiezieniu-emerytom-zyje-sie-lepiej-niz.html#TRwknd

Musimy coś zrobić, ja muszę!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Bogusław Zabiegliński - awatar

    Bogusław Zabiegliński

    18.09.18
    18.09.18

    Mój apel do opiekunek i opiekunów w De.

551 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Bogusław Zabiegliński - awatar

Bogusław Zabiegliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Karolina Czarnowska - awatar
Karolina Czarnowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij