Zbiórka Dom dla opiekunki/opiekuna - zdjęcie główne

Dom dla opiekunki/opiekuna

551 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Bogusław Zabiegliński - awatar

Bogusław Zabiegliński

Organizator zbiórki

Dzień dobry.

Nazywam się Bogusław Zabiegliński, od sierpnia 2014r. zajmuje się opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. W 2015r zdałem egzamin na Opiekuna Medycznego i w Listopadzie tego roku wylądowałem w opiece24h. w De. 

To co zaobserwowałem od tego czasu to to że nikt nie przejmuje sie dolą opiekunek które już nie są zdolne do pracy, z racji wieku czy choroby(np. uszkodzenia kręgosłupa). Dzieci są zajęte swoimi sprawami, niektóre posiadają niepełnosprawne dzieci. A wiadomo gdzie te dzieci później trafiają.

A skoro z żoną nie mamy dzieci, to już wiemy gdzie wylądujemy. 

I tu zrodził się pomysł a może by tak wzorem artystów estradowych, stworzyć dom dla opiekunek/opiekunów? Byśmy byli w swoim towarzystwie i byśmy jednak tą opiekę mieli zapewnioną. 

Pieniądze ze zbiórki byśmy wykorzystali na zakup, remont i przystosowanie jakiegoś miejsca dla nas. Na Nasz Dom Opiekunki. 

Dlatego będę bardzo wdzięczny za każdą wpłatę, za każde udostępnienie, za promocje. Sam tego nie dokonam. Tylko z grupą przyjaciół, ludzi dobrej woli i dzięki waszym wpłatom będziemy w stanie podziękować tym paniom. Paniom które zapominając o własnym zdrowiu dbają o innych. Nie rzadko będąc z podopiecznymi do końca. 

I jak tu być optymistą czytając takie artykuły? http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,23872820,siwa-przestepczosc-w-wiezieniu-emerytom-zyje-sie-lepiej-niz.html#TRwknd

Musimy coś zrobić, ja muszę!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Bogusław Zabiegliński - awatar

    Bogusław Zabiegliński

    18.09.2018
    18.09.2018

    Mój apel do opiekunek i opiekunów w De.

551 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Bogusław Zabiegliński - awatar

Bogusław Zabiegliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Karolina Czarnowska - awatar
Karolina Czarnowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij