Zbiórka Wesprzyj nasz dom tymczasowy. - miniaturka zdjęcia

Wesprzyj nasz dom tymczasowy.

Artur Piekarski - awatar

Artur Piekarski

Organizator zbiórki

STOWARZYSZENIE POMAGAJMY ZWIERZĘTOM

O NAS

Stowarzyszenie "Pomagajmy Zwierzętom" powołaliśmy do życia 13 lutego 2014 roku. W marcu 2015 roku oficjalnie otrzymaliśmy nr KRS. 
Głównym celem naszego działania jest propagowanie postawy pełnej szacunku wobec zwierząt zgodnie z Ustawą o Ochronie Zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997 roku.
Działamy na rzecz wszystkich potrzebujących zwierząt powiatu opoczyńskiego: tych bezdomnych na ulicy, tych w naszym gminnym schronisku, w innych przytuliskach a także tych co mają dom ale potrzebują pomocy. Prowadzimy akcje adopcyjne, w wyniku których dom znalazło ponad 160 psów i 50 kotów. Organizujemy zbiórki karmy, prowadzimy interwencje w terenie, działalność edukacyjną w szkołach. Prowadzimy domy tymczasowe, w których osobiście przez 24 godziny na dobę opiekujemy się bezdomnymi zwierzakami, ponosząc koszty ich utrzymania. W naszych domach tymczasowych znalazło opiekę jak dotąd 37 psów (w tym 17 szczeniąt) i kilkanaście kotów. Aktualnie przebywa pięć suczek: Maja, Eska, Diana, Donka i Lusia. Propagujemy sterylizację i kastrację zwierząt domowych. Wspomagamy różne akcje, np: "Zerwijmy łańcuchy" czy "Bieg dla zasłużonych".
Działamy na zasadzie wolontariatu, za swoją pracę nie pobieramy wynagrodzenia. Środki finansowe pozyskujemy ze składek członkowskich i od darczyńców i w całości przeznaczamy na działalność statutową.
Wszystkie nasze działania i interwencje są możliwe dzięki współpracy z Urzędem Gminy w Opocznie, Lecznicą Weterynaryjną przy ul. Staromiejskiej oraz Tygodnikiem Opoczyńskim TOP. Niektóre wymagają współpracy z Komendą Powiatową Policji w Opocznie oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Opocznie. Wszystkim urzędom, instytucjom, szkołom i osobom prywatnym wspomagającym nasze działania serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Artur Piekarski - awatar

  Artur Piekarski

  06.01.18
  06.01.18

  Kolejny psiak w Naszym domu tymczasowym. Sunia z chorą łapką!!! Koszt operacji to około 1000 zł Pomocy!!!!

  Zdjęcie aktualności 10 819

Komentarze

 • Marta R. - awatar

  Marta R.

  13.10.16
  13.10.16

  Życze powodzenia! Mam nadzieje ze uzbieracie jak najwiecej pieniążków i dzieki temu pomożecie jak największej liczbie zwierzątek, które tak bardzo tego potrzebują!

  • Artur Piekarski - awatar

   Artur Piekarski - Organizator zbiórki

   14.10.16
   14.10.16

   Bardzo dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych.

Artur Piekarski - awatar

Artur Piekarski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Gonia Z-ka - awatar
10
Gonia Z-ka
Marta R. - awatar
50
Marta R.
Martyna - awatar
10
Martyna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij