Zbiórka Dajmy im szanse. - zdjęcie główne

Dajmy im szanse.

280 zł  z 16 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Pocztowska - awatar

Dorota Pocztowska

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie "Społeczni Zielonowo" zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe w organizacji wyjazdu krajoznawczego dla grupy dzieci ze świetlicy środowiskowej z niewielkiej rolniczej wsi.

Koszt tego wyjazdu zostanie pokryty, częściowo ze środków własnych stowarzyszenia, oraz darowizn od firm i osób prywatnych. 

Wyjazd ten ma charakter krajoznawczy. Dzieci będą miały okazję poznać historię największych polskich miast, docenić ich urok i zachęcić do tego aby same odkrywały ciekawe miejsca. Wycieczka ma na celu również zintegrować dzieci, nauczyć działania w grupie i odpowiedzialności za grupę. 

Planujemy cykl wyjazdów podczas których chcielibyśmy pokazać dzieciom wiele ciekawych miejsc, między innymi "Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski, Trójmiasto, Arkadia k. Łowicza, Park Romantyczny, Kadzidło, ośrodek kurpiowskiej kultury ludowej, Chorzów, Park Kultury i Wypoczynku (planetarium, Górnośląski Park Etnograficzny, Stadion Śląski)

Prosimy zatem o pomoc i wsparcie nas finansowo, mając na uwadze szczególnie trudną sytuację rodzinną większości dzieci, ( nadużywanie alkoholu, niski status społeczny i materialny, brak alternatywy spędzenia wolnego czasu we wsi)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
280 zł  z 16 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Pocztowska - awatar

Dorota Pocztowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Andrzej Dolny - awatar
Andrzej Dolny
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij