Zbiórka Ulka Cuda Nicią Wiązane - miniaturka zdjęcia

Ulka Cuda Nicią Wiązane

Zbiórka Ulka Cuda Nicią Wiązane - zdjęcie główne

Ulka Cuda Nicią Wiązane

0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ulka Cuda Nicią Wiązane - awatar

Ulka Cuda Nicią Wiązane

Organizator zbiórki

Witam serdecznie! Nazywam się Ula. Mogłabym napisać, że zbieram pieniądze dla siebie, ale nie do końca tak jest...

Mam standardową rodzinkę, ja- mama, tata no i ten co ma najwięcej do powiedzenia 3 letni synek ;) Mieszkamy w małej wsi Mosina, w woj. zach. pomorskim. Jak jest z pracą w takich miejscach niestety wiele osób wie... Mam aktualnie słabe perspektywy aby podjąć zatrudnienie na etat ze względu na synka, który ma mocną alergie przez co bardzo często choruje. Aktualnie "siedzę" w domu, dorabiam sobie w drobnych przeróbkach ubrań... Czasem sąsiadka przyjdzie spodnie skrócić, uszyję jakiś drobiazg dla znajomych. No i właśnie....

Chciałabym zając się szyciem na poważnie. Uwielbiam to, więc połączenia pasji wraz z pomocą finansową dla naszego budżetu to takie moje małe marzenie, mam coraz więcej nadziei, że do spełnienia... :) W tych czasach to, że mieszkam na wsi już tak nie ogranicza. Dzięki internetowi mogę pozyskać wielu klientów w całym kraju.  Pieniądze chciałabym przeznaczyć przede wszystkim na zakup porządnego overlocka, materiałów, wszelkich ozdób które pomogą mi zacząć pracę moich marzeń na wysokim poziomie. Będę wdzięczna za pomoc w przełożeniu mojego zapału i pomysłu w realne czyny :) pozdrawiam 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ulka Cuda Nicią Wiązane - awatar

Ulka Cuda Nicią Wiązane

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij