Zbiórka Ulka Cuda Nicią Wiązane - zdjęcie główne

Ulka Cuda Nicią Wiązane

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ulka Cuda Nicią Wiązane - awatar

Ulka Cuda Nicią Wiązane

Organizator zbiórki

Witam serdecznie! Nazywam się Ula. Mogłabym napisać, że zbieram pieniądze dla siebie, ale nie do końca tak jest...

Mam standardową rodzinkę, ja- mama, tata no i ten co ma najwięcej do powiedzenia 3 letni synek ;) Mieszkamy w małej wsi Mosina, w woj. zach. pomorskim. Jak jest z pracą w takich miejscach niestety wiele osób wie... Mam aktualnie słabe perspektywy aby podjąć zatrudnienie na etat ze względu na synka, który ma mocną alergie przez co bardzo często choruje. Aktualnie "siedzę" w domu, dorabiam sobie w drobnych przeróbkach ubrań... Czasem sąsiadka przyjdzie spodnie skrócić, uszyję jakiś drobiazg dla znajomych. No i właśnie....

Chciałabym zając się szyciem na poważnie. Uwielbiam to, więc połączenia pasji wraz z pomocą finansową dla naszego budżetu to takie moje małe marzenie, mam coraz więcej nadziei, że do spełnienia... :) W tych czasach to, że mieszkam na wsi już tak nie ogranicza. Dzięki internetowi mogę pozyskać wielu klientów w całym kraju.  Pieniądze chciałabym przeznaczyć przede wszystkim na zakup porządnego overlocka, materiałów, wszelkich ozdób które pomogą mi zacząć pracę moich marzeń na wysokim poziomie. Będę wdzięczna za pomoc w przełożeniu mojego zapału i pomysłu w realne czyny :) pozdrawiam 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ulka Cuda Nicią Wiązane - awatar

Ulka Cuda Nicią Wiązane

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij