
Cześć!
Nazywam się Beata i mam 23 lata. Od dziecka pasjonowała mnie Fotografia zawsze mówilam rodzicom, że to jest to co będe robić w życiu czyli upamiętniać to co piękne na zdjęciu. Marzy mi się fotografowanie zwierząt, dzieci oraz naszej pięknej Polski, która skrywa tyle pięknych miejsc. Niestety do tej pory nie mogłam zrealizować mojego marzenia,ponieważ nie stać mnie na kurs z fotografii a co mówić tu o aparacie, który musi być dobry. Wiem wiele osób powie,że mogłam zarobić ale niestety to co zarabiałam to pomagałam mamie abyśmy mieli z czego żyć.Narazie stoje w miejscu z moja przyszłością,ponieważ nie wyobrażam sobie robic czegos innego w życiu dlatego postanowiłam zrobić coś z tym i zorganizować tutaj tą zbiórke i poprosić o pomoc a może się uda kto wie :)
Każda złotówka się liczy każdy grosz. Będe bardzo wdzięczna i jeśli uda mi się zebrać te pieniążki to uwierze, że jednak marzenia sie spełniają tylko trzeba coś zrobić w tym kierunku poprostu zrobić pierwszy krok ;) Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje ❤📷
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!