Zbiórka Udział w Future Cup 2017. - miniaturka zdjęcia

Udział w Future Cup 2017.

Arkadiusz Głowacki - awatar

Arkadiusz Głowacki

Organizator zbiórki

Witam wszystkich bardzo serdecznie. 

Jestem kierownikiem drużyny "Orbity Bukowno 2006". Jest to drużyna 11-latków, którzy kochają grać w piłkę nożną a swój kunszt piłkarski szlifują w Akademii Piłkarskiej  Stowarzyszenia Orbita w Bukownie, pod czujnym okiem czeskiego szkoleniowca Radima Zouhara.

Stowarzyszenie Orbita istnieje od ponad 6 lat i może się pochwalić wieloma sukcesami swoich podopiecznych, których nie sposób tutaj wszystkich wymienić. Wspomnę tylko, że poziom szkolenia piłkarskiego w Orbicie, doceniają takie kluby jak białoruskie Bate Borysow(częsty gość Orbity), węgierski FC Budapeszt, Wisła Kraków czy Rekord Bielsko - Biała, z którymi stowarzyszenie na codzień współpracuje. Jednak w skutek coraz niższych dotacji z miasta Stowarzyszenie dysponuje  coraz szczuplejszym budżetem. Zmusza to oczywiście Zarząd do oszczędności i szukania nowych źródeł finansowania z czym radzą sobie doskonale.

Udział chłopców w licznych turniejach oraz w rozgrywkach ligowych generuje spore koszty a potrzeby klubu ciągle rosną wraz z chłopcami. 

Aby utrzymać wysoki poziom szkolenia niezbędne jest wyposażanie chłopców w profesjonalny sprzęt treningowy. Przy coraz bardziej ograniczonym budżecie nie jest to łatwe. Również ważnym elementem szkolenia jak i budowania prestiżu akademii a także morale drużyny jest udział w turniejach międzynarodowych i konfrontacja różnych stylów gry prezentowanych przez ich uczestników.

Już w ostatni weekend sierpnia tego roku nasi chłopcy dostąpią zaszczytu udziału w Międzynarodowym turnieju Future Cup 2017, organizowanym prze zaprzyjaźniony z nami klub FC Budapesz jako jedyna drużyna z Polski w śród 20 drużyn z Europy i nie tylko. Obok naszych "Kogutów" wystąpią takie drużyny jak Besiktas Stambuł, Sparta Praga, Ferencvaros Budapeszt, Slovan Bratysława, Sturm Graz, BATE Borysow, CFR Cluj czy amerykańska Napa United z północnej Kaliforni i wiele innych.

Zwracam się więc do was o pomoc w zebraniu pieniędzy na wyjazd chłopaków do Budapesztu aby nas godnie reprezentowali na arenie europejskiej.


Zachęcam do bliższego poznania chłopców oraz ich osiągnięć i do odwiedzenia strony www.orbitabukowno_2006.futbolowo.pl oraz na fb Orbita 2006

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Arkadiusz Głowacki - awatar

    Arkadiusz Głowacki

    09.04.17
    09.04.17

    Kochani, informacja o naszej zbiórce dociera do coraz szerszego grona odbiorców. Oczywiście bardzo się cieszymy z wpłaconych pieniążków, świadczy to bowiem o pięknym geście. Zachęcam do wpłat również mniejszych kwot. 1 złotówka to dla przeciętnej osoby niewielka kwota ale gdyby tysiąc osób do których dotarł ten post wpłaciło tylko po złotówce to da nam to pokaźną kwotę. Jak widzicie nie trzeba wcale wpłacać dużych kwot aby pomóc.

Arkadiusz Głowacki - awatar

Arkadiusz Głowacki

Organizator zbiórki

Wpłaty - 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Wanda Uszok - awatar
100
Wanda Uszok
Anna Anna - awatar
50
Anna Anna
Mariusz Ledziński - awatar
30
Mariusz Ledziński
Maria Anna - awatar
10
Maria Anna
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Michał Ditrich - awatar
10
Michał Ditrich

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij