Zbiórka Wyciągnięte z koszmaru. Pomóż. - zdjęcie główne

Wyciągnięte z koszmaru. Pomóż.

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Jesteśmy Fundacją, która pomaga bezdomnym zwierzakom. Nasza Fundacja jest organizacją non profit, skupiającą samych wolontariuszy, którzy z dobrego serca pomagają potrzebującym braciom mniejszym. Mamy pod opieką kilkadziesiąt zwierząt, których przygotowywanie do adopcji, leczenie i utrzymanie kosztuje niemałe pieniądze. Kolejny raz zmuszone jesteśmy prosić Was o pomoc.

W ostatnich dniach trafiły do nas trzy straszne biedy. Zaczęliśmy od nadania im imion, bo to chyba najłatwiejsze. I tak mamy Oreo, Milkę i Pralinkę. Psiaki pochodzą z miejsca, gdzie wraz z 88-letnią kobietą mieszkało 59 psów! Koszmar. Wszystkie schorowane, niedożywione, przerażone i wylęknione. Psy mnożyły się między sobą, walczyły dosłownie o wszystko, słabsze były zagryzane. Słowem masakra. Obecnie trwa tam akcja zabierania psów, ponieważ właścicielka trafiła do szpitala. Nasza Fundacja zdecydowała się zabrać 3 psiaki. Mamy je już pod swoją opieką. Po wstępnych oględzinach już wiemy, że czeka nas długie i kosztowne leczenie, następnie profilaktyka (szczepienia, odrobaczenia, chipowanie), zabiegi kastracji i sterylizacji. Wszystkie maja ubytki sierści, odleżyny, rany, pasożyty skóry a co za tym idzie zapalenie skóry, zapalenie spojówek łącznie z zapaleniem skóry powiek. Oreo jest najstarszy, ma zaćmę i czeka go konsultacja okulistyczna. Jest również prawdopodobieństwo, że ma niedoczynność tarczycy. Dziewczyny, Milka i Pralinka są młodsze, w lepszej kondycji, ale czeka je również leczenie skóry i oczu. Zrobimy wszystko, aby wyprowadzić te istotki na prostą i docelowo znaleźć im kochające domy. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy w postaci wsparcia finansowego. Bez tego nic nie zdziałamy. Dlatego bardzo, bardzo prosimy Was o pomoc i wsparcie na pomoc tym trzem biedakom.

Aktualizacje


 • Fundacja Bezdomniaki - awatar

  Fundacja Bezdomniaki

  06.04.2017
  06.04.2017

  Teraz troszkę o Milce :)
  Kilka dni temu Milka miała wykonane badania krwi. Wyniki okazały się dobre, w związku z czym w dniu wczorajszym sunia została wysterylizowana, przy okazji również zachipowana. Zabieg sterylizacji przebiegł bez komplikacji, wybudzanie również. Obecnie dochodzi do siebie w klinice pod okiem lekarzy :) Niebawem będziemy się rozglądać za domkiem dla Milki, chociaż tymczasowym. Więc jeśli ktoś, coś to zapraszamy do kontaktu :)
  Pralinka natomiast na zabieg musi jeszcze troszkę poczekać, ponieważ przyjechała do nas z cieczką, więc czekamy na uspokojenie hormonów :)

  Zdjęcie aktualizacji 4 141

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  21.06.2017
  21.06.2017

  :) wpłacona różnica do celu

 • Adriana - awatar

  Adriana

  22.04.2017
  22.04.2017

  powodzenia :) Małe biedaki.

 • Patrycja Lipińska - awatar

  Patrycja Lipińska

  17.04.2017
  17.04.2017

  Trzymam mocno kciuki pieseczki i waszą pracę! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2017
  29.03.2017

  Ciesze sie ze moja wplata pomoze psiakom

  • Fundacja Bezdomniaki - awatar

   Fundacja Bezdomniaki - Organizator zbiórki

   04.04.2017
   04.04.2017

   Serdecznie dziękujemy :)

2 000 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Ania - awatar
Ania
260
Asia - awatar
Asia
230
Kinia - awatar
Kinia
15
Fiarot - awatar
Fiarot
20
Marek Tarnacki - awatar
Marek Tarnacki
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Monika Goszczynska - awatar
Monika Goszczynska
30
Sylwia Różanka - awatar
Sylwia Różanka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Haczon - awatar
Haczon
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij