Zbiórka Wyciągnięte z koszmaru. Pomóż. - zdjęcie główne

Wyciągnięte z koszmaru. Pomóż.

2 000 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Jesteśmy Fundacją, która pomaga bezdomnym zwierzakom. Nasza Fundacja jest organizacją non profit, skupiającą samych wolontariuszy, którzy z dobrego serca pomagają potrzebującym braciom mniejszym. Mamy pod opieką kilkadziesiąt zwierząt, których przygotowywanie do adopcji, leczenie i utrzymanie kosztuje niemałe pieniądze. Kolejny raz zmuszone jesteśmy prosić Was o pomoc.

W ostatnich dniach trafiły do nas trzy straszne biedy. Zaczęliśmy od nadania im imion, bo to chyba najłatwiejsze. I tak mamy Oreo, Milkę i Pralinkę. Psiaki pochodzą z miejsca, gdzie wraz z 88-letnią kobietą mieszkało 59 psów! Koszmar. Wszystkie schorowane, niedożywione, przerażone i wylęknione. Psy mnożyły się między sobą, walczyły dosłownie o wszystko, słabsze były zagryzane. Słowem masakra. Obecnie trwa tam akcja zabierania psów, ponieważ właścicielka trafiła do szpitala. Nasza Fundacja zdecydowała się zabrać 3 psiaki. Mamy je już pod swoją opieką. Po wstępnych oględzinach już wiemy, że czeka nas długie i kosztowne leczenie, następnie profilaktyka (szczepienia, odrobaczenia, chipowanie), zabiegi kastracji i sterylizacji. Wszystkie maja ubytki sierści, odleżyny, rany, pasożyty skóry a co za tym idzie zapalenie skóry, zapalenie spojówek łącznie z zapaleniem skóry powiek. Oreo jest najstarszy, ma zaćmę i czeka go konsultacja okulistyczna. Jest również prawdopodobieństwo, że ma niedoczynność tarczycy. Dziewczyny, Milka i Pralinka są młodsze, w lepszej kondycji, ale czeka je również leczenie skóry i oczu. Zrobimy wszystko, aby wyprowadzić te istotki na prostą i docelowo znaleźć im kochające domy. Potrzebujemy jednak Waszej pomocy w postaci wsparcia finansowego. Bez tego nic nie zdziałamy. Dlatego bardzo, bardzo prosimy Was o pomoc i wsparcie na pomoc tym trzem biedakom.

Aktualności


 • Fundacja Bezdomniaki - awatar

  Fundacja Bezdomniaki

  06.04.17
  06.04.17

  Teraz troszkę o Milce :) Kilka dni temu Milka miała wykonane badania krwi. Wyniki okazały się dobre, w związku z czym w dniu wczorajszym sunia została wysterylizowana, przy okazji również zachipowana. Zabieg sterylizacji przebiegł bez komplikacji, wybudzanie również. Obecnie dochodzi do siebie w klinice pod okiem lekarzy :) Niebawem będziemy się rozglądać za domkiem dla Milki, chociaż tymczasowym. Więc jeśli ktoś, coś to zapraszamy do kontaktu :) Pralinka natomiast na zabieg musi jeszcze troszkę poczekać, ponieważ przyjechała do nas z cieczką, więc czekamy na uspokojenie hormonów :)

  Zdjęcie aktualności 4 141

Komentarze


 • Ania - awatar

  Ania

  21.06.17
  21.06.17

  :) wpłacona różnica do celu

 • Adriana - awatar

  Adriana

  22.04.17
  22.04.17

  powodzenia :) Małe biedaki.

 • Patrycja Lipińska - awatar

  Patrycja Lipińska

  17.04.17
  17.04.17

  Trzymam mocno kciuki pieseczki i waszą pracę! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.17
  29.03.17

  Ciesze sie ze moja wplata pomoze psiakom

  • Fundacja Bezdomniaki - awatar

   Fundacja Bezdomniaki - Organizator zbiórki

   04.04.17
   04.04.17

   Serdecznie dziękujemy :)

2 000 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Ania - awatar
Ania
260
Asia - awatar
Asia
230
Kinia - awatar
Kinia
15
Fiarot - awatar
Fiarot
20
Marek Tarnacki - awatar
Marek Tarnacki
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Monika Goszczynska - awatar
Monika Goszczynska
30
Sylwia Różanka - awatar
Sylwia Różanka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Haczon - awatar
Haczon
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij