Zbiórka Zbieram na odbudowę mojego golfa - miniaturka zdjęcia

Zbieram na odbudowę mojego golfa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieram na odbudowę mojego golfa - zdjęcie główne

Zbieram na odbudowę mojego golfa

648 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Bądzelewski - awatar

Kamil Bądzelewski

Organizator zbiórki

witam wszystkich . Zbieram na odbudowę mojego golfa, auto uległo podpaleniu , chciał bym bardzo szybko go naprawić a jak wiadomo jest po świętach i jak większość Polaków nie należę do osób bogatych ,  uszkodzeniu uległo wnętrze pojazdu , podwozie i wydech ,  z góry dziękuję osobą które pomogły ratować mój samochód na zlocie , mam nadzieję że szybko doprowadzę auto do kupy . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kamil Bądzelewski - awatar

  Kamil Bądzelewski

  26.12.2018
  26.12.2018

  Zaczynamy zabawę w rozbieranie auta , już na wstępie całą podłoga do wymiany , będę wszystkich informował o postępach prac ,

  Zdjęcie aktualizacji 23 522

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.12.2018
  26.12.2018

  Trzymam kciuki żebyś obdubiwał golfa, bo warto! :)

648 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Bądzelewski - awatar

Kamil Bądzelewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Rafał Suwaj - awatar
Rafał Suwaj
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ademiasty - awatar
Ademiasty
20
Adam Sarzyński - awatar
Adam Sarzyński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Krystian - awatar
Krystian
10
Karol - awatar
Karol
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij