Zbiórka na remont kociego domu - zdjęcie główne

na remont kociego domu

1 245 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Darek Dzida - awatar

Darek Dzida

Organizator zbiórki

Naszym marzeniem od zawsze było stworzenie społecznie użytecznego miejsca, gdzie moglibyśmy rozwijać swoje pasje oraz pomagać skutecznie podopiecznym Stowarzyszenia “Dla Braci Mniejszych”. Stąd pomysł by stworzyć własny Koci Dom - Ósme Niebo.

Chcemy w tym miejscu stworzyć kotom do adopcji warunki takie, jakie panują w rodzinnych domach tymczasowych. Do Ósmego Nieba będą trafiały koty ze Stowarzyszenia “Dla Braci Mniejszych” i będą tam oczekiwały na nowy dom. Osoby zainteresowane adopcją będą mogły odwiedzać koty, zapoznać się z ich charakterem, wybrać zwierzę, które najbardziej przypadnie im do serca. Przewidujemy, że będzie tam miejsce dla kilku kotów, zdrowych, gotowych do adopcji.

Oprócz funkcji domu tymczasowego dla kotów Ósme Niebo będzie miejscem edukacji ekologicznej stowarzyszenia, biura organizacji oraz będzie miejscem recitali muzycznych, wystaw, spotkań klubowych z ciekawymi ludźmi, warsztatów.

Szczegóły planowanej w Ósmym Niebie działalności znajdziecie na stronie osmeniebo.pl

Budynek, który wybraliśmy na takie miejsce ma interesującą lokalizację ale niestety wymaga gruntownego remontu.

To stary, zabytkowy dom w Straconce, nieduży, wystarczający na nasze potrzeby. Stał on nieużywany przez kilka lat. Kiedy weszliśmy do niego po raz pierwszy wydawało nam się, że nie będzie on wymagał zbyt wielkich nakładów finansowych by móc rozpocząć w nim naszą działalność. Okazało się,że jednak nie jest to takie proste. Budynek wymagał gruntownego remontu.

W pierwszej kolejności zaczęliśmy od próby uruchomienia ogrzewania. Wiecie jak to jest w naszym klimacie. Zima nadal jest chłodna, a ludzie i oczywiście koty lubią ciepło. 

Docelowo wymagane były:

  • zakup, montaż i uruchomienie dwufunkcyjnego pieca CO/CWU, gdyż po poprzednim nie było śladu,

  • rozbudowa i naprawa instalacji centralnego ogrzewania, gdyż istniejąca była rozmrożona i niekompletna, 

  • montaż 5 grzejników, gdyż zamontowane były skorodowane i groziły zalaniem pomieszczeń.

Nowy piec, naprawa, rozbudowa instalacji oraz montaż nowych grzejników ostatecznie zamknęły się kwotą 10 000 zł. 

Oczywiście wszystkie wydatki będą udokumentowane fakturami.

Jeśli tylko uda nam się doprowadzić to miejsce do porządku, drzwi Ósmego Nieba zostaną otwarte dla wszystkich osób kochających zwierzęta, kulturę i chcących dzielić się swoimi pasjami. 

W podziękowaniu za okazane zaufanie i wsparcie każdy z darczyńców otrzyma imienne zaproszenie na wybrane dowolne spotkanie organizowane w naszym klubie Ósme Niebo. 

Za każde wpłacone 20 zł przysługuje Wam jedno imienne zaproszenie.

Osoby, które nas wspomogą prosimy o kontakt e-mailowy: [email protected] abyśmy mogli dopełnić formalności związanych z wysyłką zaproszenia.

Pomóżcie nam zrealizować nasze marzenia - Aneta i Darek.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 245 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Darek Dzida - awatar

Darek Dzida

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Rafał Tomaszek - awatar
Rafał Tomaszek
50
Beata M K Mała - awatar
Beata M K Mała
20
Kinga Chojnacka - awatar
Kinga Chojnacka
20
Grażka - awatar
Grażka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jola - awatar
Jola
20
Aleksandra Tabor - awatar
Aleksandra Tabor
20
Marzena - awatar
Marzena
50
ewa s. - awatar
ewa s.
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij