Zbiórka na remont kociego domu - zdjęcie główne

na remont kociego domu

1 245 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Darek Dzida - awatar

Darek Dzida

Organizator zbiórki

Naszym marzeniem od zawsze było stworzenie społecznie użytecznego miejsca, gdzie moglibyśmy rozwijać swoje pasje oraz pomagać skutecznie podopiecznym Stowarzyszenia “Dla Braci Mniejszych”. Stąd pomysł by stworzyć własny Koci Dom - Ósme Niebo.

Chcemy w tym miejscu stworzyć kotom do adopcji warunki takie, jakie panują w rodzinnych domach tymczasowych. Do Ósmego Nieba będą trafiały koty ze Stowarzyszenia “Dla Braci Mniejszych” i będą tam oczekiwały na nowy dom. Osoby zainteresowane adopcją będą mogły odwiedzać koty, zapoznać się z ich charakterem, wybrać zwierzę, które najbardziej przypadnie im do serca. Przewidujemy, że będzie tam miejsce dla kilku kotów, zdrowych, gotowych do adopcji.

Oprócz funkcji domu tymczasowego dla kotów Ósme Niebo będzie miejscem edukacji ekologicznej stowarzyszenia, biura organizacji oraz będzie miejscem recitali muzycznych, wystaw, spotkań klubowych z ciekawymi ludźmi, warsztatów.

Szczegóły planowanej w Ósmym Niebie działalności znajdziecie na stronie osmeniebo.pl

Budynek, który wybraliśmy na takie miejsce ma interesującą lokalizację ale niestety wymaga gruntownego remontu.

To stary, zabytkowy dom w Straconce, nieduży, wystarczający na nasze potrzeby. Stał on nieużywany przez kilka lat. Kiedy weszliśmy do niego po raz pierwszy wydawało nam się, że nie będzie on wymagał zbyt wielkich nakładów finansowych by móc rozpocząć w nim naszą działalność. Okazało się,że jednak nie jest to takie proste. Budynek wymagał gruntownego remontu.

W pierwszej kolejności zaczęliśmy od próby uruchomienia ogrzewania. Wiecie jak to jest w naszym klimacie. Zima nadal jest chłodna, a ludzie i oczywiście koty lubią ciepło. 

Docelowo wymagane były:

  • zakup, montaż i uruchomienie dwufunkcyjnego pieca CO/CWU, gdyż po poprzednim nie było śladu,

  • rozbudowa i naprawa instalacji centralnego ogrzewania, gdyż istniejąca była rozmrożona i niekompletna, 

  • montaż 5 grzejników, gdyż zamontowane były skorodowane i groziły zalaniem pomieszczeń.

Nowy piec, naprawa, rozbudowa instalacji oraz montaż nowych grzejników ostatecznie zamknęły się kwotą 10 000 zł. 

Oczywiście wszystkie wydatki będą udokumentowane fakturami.

Jeśli tylko uda nam się doprowadzić to miejsce do porządku, drzwi Ósmego Nieba zostaną otwarte dla wszystkich osób kochających zwierzęta, kulturę i chcących dzielić się swoimi pasjami. 

W podziękowaniu za okazane zaufanie i wsparcie każdy z darczyńców otrzyma imienne zaproszenie na wybrane dowolne spotkanie organizowane w naszym klubie Ósme Niebo. 

Za każde wpłacone 20 zł przysługuje Wam jedno imienne zaproszenie.

Osoby, które nas wspomogą prosimy o kontakt e-mailowy: [email protected] abyśmy mogli dopełnić formalności związanych z wysyłką zaproszenia.

Pomóżcie nam zrealizować nasze marzenia - Aneta i Darek.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 245 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Darek Dzida - awatar

Darek Dzida

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Rafał Tomaszek - awatar
Rafał Tomaszek
50
Beata M K Mała - awatar
Beata M K Mała
20
Kinga Chojnacka - awatar
Kinga Chojnacka
20
Grażka - awatar
Grażka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jola - awatar
Jola
20
Aleksandra Tabor - awatar
Aleksandra Tabor
20
Marzena - awatar
Marzena
50
ewa s. - awatar
ewa s.
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij