Zbiórka Samochód dla OSP Wola Mokrzeska - miniaturka zdjęcia

Samochód dla OSP Wola Mokrzeska Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Samochód dla OSP Wola Mokrzeska - zdjęcie główne

Samochód dla OSP Wola Mokrzeska

1 260 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Wola Mokrzeska - awatar

OSP Wola Mokrzeska

Organizator zbiórki

Drodzy Państwo, chcielibyśmy się przedstawić. Jesteśmy druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Mokrzeskiej. Jest to mała wieś w gminie Przyrów. Nasza jednostka została założona w 1958r. i do dnia dzisiejszego prężnie się rozwija. Zlokalizowani jesteśmy na obrzeżu trzech gmin, przy ruchliwej drodze wojewódzkiej 786. Nasz obszar jest mocno zalesiony (pogranicze dwóch nadleśnictw). W zasięgu mamy tereny Parku Krajobrazowego Stawki oraz Rezerwat Przyrody Wielki Las. Staramy się aby mieszkańcy naszej miejscowości i okolic czuli się bezpiecznie oraz mogli liczyć na bezinteresowną pomoc.

W ostatnim tygodniu braliśmy udział w akcji gaszenia lasu w miejscowości Teodorów w gminie Janów. Niestety po powrocie z interwencji okazało się, że nasz wóz bojowy Star 244 GBA 2,5/16 uległ awarii. Pojawiły się dziury w zbiorniku na wodę oraz problemy z silnikiem. Uważamy, że zakup innego, oczywiście używanego samochodu byłby bardziej opłacalny, niż niekończące się naprawy obecnego wysłużonego sprzętu, który swoją karierę w pożarnictwie zaczął w 1982.

I tutaj kierujemy swą prośbę do Państwa. Aby dalej służyć i dbać o bezpieczeństwo innych potrzebujemy Waszej pomocy. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zebrać odpowiednią kwotę. Każda złotówka jest dla nas na wagę złota, dlatego będziemy wdzięczni za każdy najmniejszy datek. Dziękujemy.


Z wyrazami szacunku

Druhowie 

Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Mokrzeskiej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 260 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Wola Mokrzeska - awatar

OSP Wola Mokrzeska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Andrzej M - awatar
Andrzej M
50
Daniel - awatar
Daniel
100
A.R. - awatar
A.R.
110
wolok - awatar
wolok
100
A. S Boral - awatar
A. S Boral
100
Anonimowy darczyńca - awatar
Anonimowy darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Czesława Nowakowska - awatar
Czesława Nowakowska
20
B... - awatar
B...
79

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij