Zbiórka Samochód dla OSP Wola Mokrzeska - miniaturka zdjęcia

Samochód dla OSP Wola Mokrzeska Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Samochód dla OSP Wola Mokrzeska - zdjęcie główne

Samochód dla OSP Wola Mokrzeska

1 260 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Wola Mokrzeska - awatar

OSP Wola Mokrzeska

Organizator zbiórki

Drodzy Państwo, chcielibyśmy się przedstawić. Jesteśmy druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Mokrzeskiej. Jest to mała wieś w gminie Przyrów. Nasza jednostka została założona w 1958r. i do dnia dzisiejszego prężnie się rozwija. Zlokalizowani jesteśmy na obrzeżu trzech gmin, przy ruchliwej drodze wojewódzkiej 786. Nasz obszar jest mocno zalesiony (pogranicze dwóch nadleśnictw). W zasięgu mamy tereny Parku Krajobrazowego Stawki oraz Rezerwat Przyrody Wielki Las. Staramy się aby mieszkańcy naszej miejscowości i okolic czuli się bezpiecznie oraz mogli liczyć na bezinteresowną pomoc.

W ostatnim tygodniu braliśmy udział w akcji gaszenia lasu w miejscowości Teodorów w gminie Janów. Niestety po powrocie z interwencji okazało się, że nasz wóz bojowy Star 244 GBA 2,5/16 uległ awarii. Pojawiły się dziury w zbiorniku na wodę oraz problemy z silnikiem. Uważamy, że zakup innego, oczywiście używanego samochodu byłby bardziej opłacalny, niż niekończące się naprawy obecnego wysłużonego sprzętu, który swoją karierę w pożarnictwie zaczął w 1982.

I tutaj kierujemy swą prośbę do Państwa. Aby dalej służyć i dbać o bezpieczeństwo innych potrzebujemy Waszej pomocy. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zebrać odpowiednią kwotę. Każda złotówka jest dla nas na wagę złota, dlatego będziemy wdzięczni za każdy najmniejszy datek. Dziękujemy.


Z wyrazami szacunku

Druhowie 

Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Mokrzeskiej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 260 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OSP Wola Mokrzeska - awatar

OSP Wola Mokrzeska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Andrzej M - awatar
Andrzej M
50
Daniel - awatar
Daniel
100
A.R. - awatar
A.R.
110
wolok - awatar
wolok
100
A. S Boral - awatar
A. S Boral
100
Anonimowy darczyńca - awatar
Anonimowy darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Czesława Nowakowska - awatar
Czesława Nowakowska
20
B... - awatar
B...
79

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij