Wesprzyj Strażaków!!!

12 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Klimczyk - awatar

Jarek Klimczyk

Organizator zbiórki

Witam. Jestem Naczelnikiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Jankowicach. Jednostka istnieje kilkadziesiąt lat, ale dopiero od trzech działa w 100%. Jest nas 24 młodych ludzi, którzy pragną stworzyć straż z prawdziwego zdarzenia. Nasz trud został doceniony i w tym roku otrzymujemy lekki samochód ratowniczo - gaśniczy. Niestety jest to tylko pojazd, ale bez odpowiedniego wyposażenia. Potrzebujemy pieniędzy, aby w przyszłym roku móc wprowadzić jednostkę do podziału bojowego. W ostatnim czasie zostaliśmy wsparci przez dwie fundacje otrzymując dofinansowanie na latarki oraz torbę medyczną. Potrzebujemy w tym momencie najbardziej sprzętu do komunikacji, który pozwoli na poprawę jakości działań podejmowanych przez naszych ratowników. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. 

Straż to całe nasze życie!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Jarek Klimczyk - awatar

    Jarek Klimczyk

    04.11.2016
    04.11.2016

    http://ospjankowice.wixsite.com/jankowice

12 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Klimczyk - awatar

Jarek Klimczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Agnieszka M. - awatar
Agnieszka M.
5
Jarek Klimczyk - awatar
Jarek Klimczyk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij