Zbiórka Nowy Wóz O.S.P JUSZCZYNA - miniaturka zdjęcia

Nowy Wóz O.S.P JUSZCZYNA

Zbiórka Nowy Wóz O.S.P JUSZCZYNA - zdjęcie główne

Nowy Wóz O.S.P JUSZCZYNA

1 520 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Jarosław Gluza - awatar

Jarosław Gluza

Organizator zbiórki

    Jednostka Ochotniczej  Straży  Pożarnej w Juszczynie została założona w  1952 roku. Obecnie zrzesza w swoich szeregach 38 członków  z czego 33 druhów posiada uprawnienia do udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych.  Nasze działania prowadzimy w gminy Radziechowy- Wieprz oraz powiecie Żywieckim  w trudnodostępnych terenach  zalesionych górskich, na terenach Nadleśnictw Węgierska Górka i Jeleśnia . Posiadamy średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA-Rt 2,5/16 na podwoziu MAN oraz SLRR na podwoziu Tarpan-Honker. Większość interwencji ratowniczo-gaśniczych obsługujemy średnim samochodem , który jest już mocno wyeksploatowany i jego stan nie pozwala na dalszą bezpieczną eksploatacje

   Mając na uwadze pomoc wszystkich potrzebujących oraz bezpieczeństwo naszych strażaków ratowników, pragniemy zakupić nowy terenowy  średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA-Rt, który w dużym stopniu ułatwi nam prowadzenie działań. Koszt całkowity to 820 000,00zł z czego z środków własnych i dofinansowań  posiadamy 750 000,00zł. Dlatego uprzejmie zwracamy się o pomoc, w do zbieraniu brakującej kwoty tj. 70 000,00zł. Każdy grosz pomoże zbliżyć się do powyższej kwoty i co z tym idzie zakupu nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Za datki z góry  dziękujemy

                                Z poważaniem Druhny i Druhowie z O.S.P Juszczyna

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 520 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Jarosław Gluza - awatar

Jarosław Gluza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał - awatar
Michał
100
KKR M - awatar
KKR M
220
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij