Modernizacja sprzętu OSP

658 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Witam nazywam się Paweł Ryś jestem Wiceprezesem i zarazem naczelnikiem Ochotniczej Straży Pożarnej  Niwicy jesteśmy stowarzyszeniem strażaków utworzonym w 2016r. 

W 2016r. na wniosek Komendanta PSP oraz wójta Gminy Trzebiel padła dyskusja o zamknięciu naszej strażnicy jeśli nie uzyskamy pełnej struktury strażaków potrzebnych do wyjazdu oraz nie ukończymy wymaganych uprawnień. Wraz z kolegami postanowiliśmy stanąć na wysokości zadania w lutym 2016r. zebraliśmy piętnastu ochotników chętnych nieść pomoc innym ludziom narażając własne. W kwietniu tego samego roku ukończyliśmy szkolenie oraz badania umożliwiające nam wyjazdy do zdarzeń. W tym roku 2017. dołączyło do nas kolejnych 6 strażaków. Mimo wielu starań Wójta Gminy Trzebiel jak i Komendanta PSP Żary na modernizacje naszej placówki jest potrzebna duża ilość pieniędzy. Głównym celem naszym tej zbiórki jest modernizacja lub zakup samochodu strażackiego oraz zakup sprzętu ochrony dróg oddechowych. Dotychczasowy samochód Star 200 służący nam jak tylko potrafi daje po sobie odczuć lata wysługi. 

Pomoc którą uzyskamy na zakup lub modernizację będzie wykorzystywana na niesienie pomocy ludności. My osobiście nic z tego nie będziemy mieli nie licząc satysfakcji z lepszej i szybszej możliwości niesienia pomocy innym.

Już z góry dziękuję  i nie jestem w stanie okazać jak jestem wam wdzięczny za okazaną pomoc


Dziękuję za dotychczasową pomoc i wsparcie udostępniając na portalach zwiększanie możliwość przesłania nawet 1 zł za co bardo dziękuję ja jak i wszyscy strażacy OSP Niwica 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OSP Niwica - awatar

  OSP Niwica

  25.02.2019
  25.02.2019

  Witam wszystkich w ostatnim czasie nasza jednostka nabyła kilka rzeczy o których chcialbym wspomnieć takich jak szybkie natarcie do auta, skrzynia na wyposażenie samochodu i ratownicze, oraz 2 aparaty do ochrony druh oddechowych (choć za jeden jeszcze nie zapłacimy bo brakuje nam funduszy ;-) ) dziękuję tym którzy nas dotychczas wspierali i zachęcam kolejnych abyśmy mogli w dalszym ciągu sie rozwijać i oczywiście nasz główny cel modernizacja lub wymiana auta .
  Ze strażackimi pozdrowieniami Paweł Ryś

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.2018
  11.10.2018

  Bo warto pomagac i wspierac Oni zawsze spiesza nam z pomoca

 • Wojtek Kawecki - awatar

  Wojtek Kawecki

  13.07.2018
  13.07.2018

  Powodzenia :)

 • KN07 - awatar

  KN07

  14.01.2018
  14.01.2018

  Powodzenia Druhowie!

 • Paweł Wróblewski - awatar

  Paweł Wróblewski

  16.09.2017
  16.09.2017

  Mam nadzieje że uda wam sie zmodernizować tego Stara Pozdrawiam Wróbel

  • OSP Niwica - awatar

   OSP Niwica - Organizator zbiórki

   25.10.2017
   25.10.2017

   Wielkie dzięki i mam nadzieję że nam się uda

658 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Piotr Kawecki - awatar
Piotr Kawecki
20
Daniel Krasowski - awatar
Daniel Krasowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojtek Kawecki - awatar
Wojtek Kawecki
20
KN07 - awatar
KN07
10
Jarosław Klimczak - awatar
Jarosław Klimczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Grzegorz Grześkow - awatar
Grzegorz Grześkow
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marek Łukasiewicz - awatar
Marek Łukasiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij