Zbiórka Pomocna dłoń dla OSP SZROPY - miniaturka zdjęcia

Pomocna dłoń dla OSP SZROPY Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomocna dłoń dla OSP SZROPY - zdjęcie główne

Pomocna dłoń dla OSP SZROPY

1 758 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Pomocna dłoń dla OSP SZROPY

Prośba o wsparcie finansowe na doposażenie nowego samochodu
  ratowniczo-gaśniczego dla OSP Szropy

Ochotnicza Straż̇ Pożarna w Szropach zwraca się̨ do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą̨ o wsparcie finansowe, umożliwiające doposażenie nowego wozu bojowego.

   Uzyskaliśmy wsparcie z gminy STARY TARG w kwocie 450 000 zł. Jednakże jest to jeszcze zbyt mała kwota, aby zakupić i doposażyć w sprzęt niezbędny do ratowania życia i mienia ludzkiego.
 Każdy, nawet najdrobniejszy datek będzie bardzo cenny i przybliży nas do spełnienia marzenia naszych druhów oraz realizacji postawionego sobie celu.
    Nowoczesny samochód ratowniczo- gaśniczy jest nam niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom nie tylko naszej społeczności lokalnej, ale również̇ całemu powiatowi. Twoje bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Niezależnie od pory roku, miesiąca czy dnia. O każdej godzinie, gdy tylko rozbrzmi dźwięk syreny spieszymy do strażnicy co sił, zostawiając wszystko to co mamy i kochamy.
    Robimy to, bo wiemy, że gdzieś́ tam w jednym z domostw, na drodze, bądź́ w akwenie wodnym dzieje się̨ krzywda. Jesteśmy grupą wielozadaniową, nie tylko gasimy pożary, ale również̇ rozcinamy wraki po wypadkach, aby uratować́ ludzkie życie. Chcielibyśmy to wszystko wam zapewnić́ na najwyższym poziomie... Jednakże nasze samochody bojowe, nie są̨ już̇ pierwszej młodości.
 Samochody ratowniczo-gaśnicze, którymi dysponujemy to GBA STAR 244 z roku 1986, GCBA JELCZ z roku 1986. Samochody najlepsze lata mają już za sobą̨. Wraz z wiekiem i użytkowaniem potrzebują̨ co nowych to napraw, które są̨ bardzo kosztowne. Koszty obciążają nie tylko gminę, ale i naszych druhów, bo nie jeden raz inwestowaliśmy swoje pieniądze, aby sprzęt działał i służył społeczności.
 Kierujemy prośbę̨ do ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe naszej jednostki, abyśmy mogli zrealizować́ postawione przedsięwzięcie, aby CHRONIĆ, RATOWAĆ, ZAPOBIEGAĆ na najwyższym poziomie. Liczy się̨ każdy grosz, każda złotówka.
    W myśl naszego motta „Bogu na chwałę̨ ludziom na ratunek” serdecznie prosimy o wsparcie
 Działania, wykonywane dla i z społecznością można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku.

Pieniądze można również przekazywać na nasz rachunek bankowy z dopiskiem „Darowizna na doposażenie wozu dla OSP SZROPY”
  (Klikając w zbiórkę można wybrać przelew tradycyjny)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SZROPACH - awatar

    OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SZROPACH

    12.12.2020
    12.12.2020

    Początek już mamy ! :) Dziękujemy wszystkim wpłacającym.

1 758 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Asia - awatar
Asia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna - awatar
Justyna
150
Rafał Serzysko - awatar
Rafał Serzysko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sandra - awatar
Sandra
50
Paweł - awatar
Paweł
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij