Zbiórka Ratownictwo drogowe. - zdjęcie główne

Ratownictwo drogowe.

250 zł  z 21 894 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna Wola Kopcowa - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna Wola Kopcowa

Organizator zbiórki

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Kopcowej powstała w 1931 roku. Od początku istnienia, Jednostka zajmowała się ratowaniem życia, zdrowia i mienia ludzkiego przed pożarami i innymi klęskami żywiołowymi. W ostatnich latach OSP Wola Kopcowa poszerzyła swoją gotowość bojową o specjalizację zajmującą się neutralizacją owadów, które zagrażają zdrowiu i życiu ludzkiemu. W 2016 roku zakupiliśmy łódź ratowniczą na przyczepie podłodziowej, torbę medyczną PSP R1 z pełnym wyposażeniem,pozyskaliśmy sanie lodowe wraz z niezbędnym sprzętem bezpieczeństwa do ratownictwa wodnego i lodowego. Ratownictwo wodne i lodowe jest kolejną specjalizacją w naszej Jednostce. Ponadto w 2016 roku dzięki wsparciu Gminy, lokalnych przedsiębiorców oraz strażaków z OSP Wola Kopcowa udało się zakupić średni samochód ratowniczo gaśniczy. Prowadzimy zbiórkę plastikowych nakrętek na chore, potrzebujące dzieci, pogadanki na temat bezpiecznych wakacji i ferii. Udzielamy się społecznie w organizacjach uroczystości strażackich, gminnych, kościelnych. Prowadzimy zajęcia z młodzieżą należącą do OSP.

Zbiórkę funduszy, którą stworzyliśmy jest spowodowana ogromną chęcią rozwoju Jednostki z zakresu ratownictwa drogowego. Z roku na rok wzrasta liczba wypadków komunikacyjnych. Powodami tych zdarzeń są przede wszystkim nadmierna prędkość, niedostosowywanie się do warunków atmosferycznych lub nietrzeźwość kierowców. Sprzęt hydrauliczny, który chcemy zakupić za zebrane środki pieniężne jest dla nas bardzo ważny, a biorąc pod uwagę ogromną chęć rozwijania się Jednostki, wręcz niezbędny. Pomógłby nam przede wszystkim w poszerzeniu działalności. Podniosłaby się również gotowość bojowa.  W/w sprzęt byłby również wykorzystywany do ćwiczeń z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, którą posiadamy, wykorzystywalibyśmy go również do pogadanek na remat bezpiecznego prowadzenia pojazdów oraz do demonstracji tej dziedziny ratownictwa.

Jednostka OSP Wola Kopcowa zwraca się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. My jako strażacy, będący przy akcjach, chcemy być skuteczni w niesieniu pomocy, a często wiąże się to ze sprzętem jaki posiadamy. Jesteśmy Jednostką otwartą na wszelką współpracę. Dla osób, które nas wesprą w realizacji celu, są przewidziane miłe upominki związane z naszą Jednostką.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu: [email protected]

wolakopcowa.osp.pl

Zapraszam również do odwiedzania naszego fun page na facepooku.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamil Gulczuk - awatar

  Kamil Gulczuk

  27.02.2017
  27.02.2017

  Wpłacone 50zł, jednak obym nie musiał skorzystać z usług :)

 • Kamil Szczypala - awatar

  Kamil Szczypala

  24.02.2017
  24.02.2017

  Powodzenia

250 zł  z 21 894 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna Wola Kopcowa - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna Wola Kopcowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Mateusz Banasik - awatar
Mateusz Banasik
50
Sylwia Sokołowska - awatar
Sylwia Sokołowska
50
Wojciech Niechaj - awatar
Wojciech Niechaj
50
Kamil Gulczuk - awatar
Kamil Gulczuk
50
Kamil Szczypala - awatar
Kamil Szczypala
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij