Zbiórka Ratownictwo drogowe. - zdjęcie główne

Ratownictwo drogowe.

250 zł  z 21 894 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna Wola Kopcowa - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna Wola Kopcowa

Organizator zbiórki

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Kopcowej powstała w 1931 roku. Od początku istnienia, Jednostka zajmowała się ratowaniem życia, zdrowia i mienia ludzkiego przed pożarami i innymi klęskami żywiołowymi. W ostatnich latach OSP Wola Kopcowa poszerzyła swoją gotowość bojową o specjalizację zajmującą się neutralizacją owadów, które zagrażają zdrowiu i życiu ludzkiemu. W 2016 roku zakupiliśmy łódź ratowniczą na przyczepie podłodziowej, torbę medyczną PSP R1 z pełnym wyposażeniem,pozyskaliśmy sanie lodowe wraz z niezbędnym sprzętem bezpieczeństwa do ratownictwa wodnego i lodowego. Ratownictwo wodne i lodowe jest kolejną specjalizacją w naszej Jednostce. Ponadto w 2016 roku dzięki wsparciu Gminy, lokalnych przedsiębiorców oraz strażaków z OSP Wola Kopcowa udało się zakupić średni samochód ratowniczo gaśniczy. Prowadzimy zbiórkę plastikowych nakrętek na chore, potrzebujące dzieci, pogadanki na temat bezpiecznych wakacji i ferii. Udzielamy się społecznie w organizacjach uroczystości strażackich, gminnych, kościelnych. Prowadzimy zajęcia z młodzieżą należącą do OSP.

Zbiórkę funduszy, którą stworzyliśmy jest spowodowana ogromną chęcią rozwoju Jednostki z zakresu ratownictwa drogowego. Z roku na rok wzrasta liczba wypadków komunikacyjnych. Powodami tych zdarzeń są przede wszystkim nadmierna prędkość, niedostosowywanie się do warunków atmosferycznych lub nietrzeźwość kierowców. Sprzęt hydrauliczny, który chcemy zakupić za zebrane środki pieniężne jest dla nas bardzo ważny, a biorąc pod uwagę ogromną chęć rozwijania się Jednostki, wręcz niezbędny. Pomógłby nam przede wszystkim w poszerzeniu działalności. Podniosłaby się również gotowość bojowa.  W/w sprzęt byłby również wykorzystywany do ćwiczeń z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, którą posiadamy, wykorzystywalibyśmy go również do pogadanek na remat bezpiecznego prowadzenia pojazdów oraz do demonstracji tej dziedziny ratownictwa.

Jednostka OSP Wola Kopcowa zwraca się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. My jako strażacy, będący przy akcjach, chcemy być skuteczni w niesieniu pomocy, a często wiąże się to ze sprzętem jaki posiadamy. Jesteśmy Jednostką otwartą na wszelką współpracę. Dla osób, które nas wesprą w realizacji celu, są przewidziane miłe upominki związane z naszą Jednostką.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu: [email protected]

wolakopcowa.osp.pl

Zapraszam również do odwiedzania naszego fun page na facepooku.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamil Gulczuk - awatar

  Kamil Gulczuk

  27.02.2017
  27.02.2017

  Wpłacone 50zł, jednak obym nie musiał skorzystać z usług :)

 • Kamil Szczypala - awatar

  Kamil Szczypala

  24.02.2017
  24.02.2017

  Powodzenia

250 zł  z 21 894 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna Wola Kopcowa - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna Wola Kopcowa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Mateusz Banasik - awatar
Mateusz Banasik
50
Sylwia Sokołowska - awatar
Sylwia Sokołowska
50
Wojciech Niechaj - awatar
Wojciech Niechaj
50
Kamil Gulczuk - awatar
Kamil Gulczuk
50
Kamil Szczypala - awatar
Kamil Szczypala
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij