Ośrodek zwierząt pokrzywdzonych.

2 001 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby

Chcielibyśmy prosić Was o pomoc w utrzymaniu naszego Ośrodka.

Nasz Ośrodek mieści się w Grzawie. Ciągle jest w fazie rozwoju.
Ale już zamieszkuje go spora liczba zwierząt, bo jest ich prawie 50.
Są to psy, koty, konie, świnie i koza. 
Wszystkie "z odzysku", po przejściach. Każde uratowane.

Ziemia na której "stoi" Ośrodek nie jest naszą własnością. Co miesiąc płacimy czynsz dzierżawny by zwierzaki miały gdzie mieszkać i czekać na nowe domy. Czynsz wynosi 2000 zł.
Oprócz tego sporymi kosztami jest comiesięczna opłata za wodę i prąd. To ponad 300 zł dodatkowych kosztów.

Bardzo Was prosimy o wsparcie w utrzymaniu DOMU POKRZYWDZONYCH!

Wielu z naszych podopiecznych dopiero w Ośrodku poznało co to dobro i miłość człowieka. Wiele z nich dopiero tutaj miało możliwość swobodnego odpoczynku, relaksu, zrzucenia z siebie stresu. 
To tutaj przygotowujemy je do adopcji, uczymy życia wśród ludzi, poprawnego zachowania by miały realne szanse na adopcje. Tutaj je leczymy i rehabilitujemy. 
Dla wielu z naszych podopiecznych Ośrodek jest to dom w którym dożyją reszty swoich dni.

Prosimy, pomóżcie nam w utrzymaniu Ośrodka! 
Liczy się każda, najdrobniejsza wpłata!

Dla osób, które wahają się czy wesprzeć - zapraszamy w odwiedziny do Ośrodka by poznać lokatorów. Zobaczyć, że one są, żyją i naprawdę potrzebują pomocy! 
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 782 241 515

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Magch - awatar

  Magch

  26.09.2017
  26.09.2017

  kochani, dziekuje ze dbacie o te zwierzaki. Wspaniale jest to co dla nich robicie! Dziekuje

 • Spotkanie Beagleowe - awatar

  Spotkanie Beagleowe

  05.12.2016
  05.12.2016

  Dla naszych kolegów i koleżanek :) posyłamy dużo psiego ciepła

 • W.J.F. - awatar

  W.J.F.

  19.10.2016
  19.10.2016

  Pomagac trzeba bo warto....

 • Ula k. - awatar

  Ula k.

  04.10.2016
  04.10.2016

  Lepsza mała pomoc, niż wielkie współczucie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.09.2016
  30.09.2016

  Dokładam trochę żeby zachęcić innych 😋

2 001 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Więckowska - awatar
Agnieszka Więckowska
20
Magch - awatar
Magch
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ula Cz. - awatar
Ula Cz.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij