Zbiórka Ostatnia nadzieja- TESTY PCR - zdjęcie główne

Ostatnia nadzieja- TESTY PCR

620 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Znasz to uczucie, kiedy myślisz,że już najgorsze za Tobą i teraz będzie tylko lepiej? I nagle kolejny policzek od losu. Tylko, że u nas jest o tyle gorzej, bo sprawa nie dotyczy tylko nas, ale także zwierząt. Opowiem Wam 4 historie.

Pan Marmurek - wyłapany w złym stanie, mimo, że miał właścicieli. Stare urazy,  złamania, szczerbaty, niewykastrowany..... i FIV +  FELV+.  Próby złapania trwały dobry tydzień.  Nie odpuściliśmy, a Marmur okazał się super kotem, który potrzebuje towarzystwa.  Niestety, jako kot dodatni, musi mieszkać w oddzielnym pokoju, co bardzo mu nie służy. Szanse na adopcje ma niewielkie. Pytają, dzwonią ... ale niestety, na tym się kończy.

Malutka-  kocie dziecko  wyłapane w ciąży na kastrację. Jako jedna z nielicznych kotów nie była dzika, więc chcieliśmy jej znaleźć dom. Każdy kot, który trafia do naszej kociarni, zostaje przebadany na hiv i białaczkę. Myśleliśmy, że w przypadku Malutkiej to tylko formalność. A tu bum. Test wykazał białaczkę, była słaba kreska,ale jednak była.  

Rózia- z pozoru zdrowa, charakterna kotka. Przed wyjazdem do azylu, została przebadana, również tylko dla formalności. Białaczka, znów. Mieszka razem z Malutką.

No i Rysio- staruszek z anemią. Zabrany od patologii. Bardzo możliwe, że i on po latach tułaczki nabawił się hiv i felv. Nie chcemy marnować pieniędzy( których i tak już nie mamy)  na test płytkowy. 

One miały pecha. Ale chcemy mieć pewność, bo żadnych objawów nie mają i mocno wierzymy, że test się pomylił. To tylko 4 koty na jakieś 50, które są w naszej Kociarni, i jako osoby prywatne, nikt nas nie finansuje.  

PROSIMY O KAŻDY GROSZ I TRZYMANIE KCIUKÓW,ŻEBY PCR WYSZEDŁ NEGATYWNY.


Komentarze


  • Bea Ta - awatar

    Bea Ta

    25.07.2018
    25.07.2018

    Trzymam mocno kciuki zeby kociaki byly zdrowe i znalazly kochajace domki😿😿😿😻😻😻

620 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Magda Kopczyńska - awatar

Magda Kopczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Marchewka - awatar
Marchewka
20
Elżbieta - awatar
Elżbieta
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Izdebska - awatar
Agnieszka Izdebska
50
Monika - awatar
Monika
10
WIOLETTA CHERKOWSKA - awatar
WIOLETTA CHERKOWSKA
20
Iwona - awatar
Iwona
10
Adam Nawrath - awatar
Adam Nawrath
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bea Ta - awatar
Bea Ta
45

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij