Zbiórka Otwarta spiżarnia - zdjęcie główne

Otwarta spiżarnia

1 620 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Witaj!

Fundacja Mogę się uczyć współpracuje ze społecznością z południowej Kenii współprowadząc wiejską szkołę. W szkole podstawowej z przedszkolem Osimlai uczy się obecnie ponad 250 uczniów. Codziennie każdy uczeń dostaje pożywną owsiankę i lunch. Wielu uczniów nie je jednak nic więcej w domu. 

Działamy non-profit - dbamy by wspierana przez nas szkoła i społeczność zyskiwała jak najwięcej przez prowadzone projekty. Wspólnie je tworzymy i wspólnie prowadzimy. Działamy ramię w ramię z Masajami!

Otwarta spiżarnia

Celem projektu jest umożliwienie pomocy rodzinom uczniów w sytuacjach krytycznych.

Podczas susz, ataku szarańczy czy jak obecnie ze względu na wirus rodzice nie mają jak wyżywić dzieci. Przychodzą do nas do szkoły a my dzielimy się tym co mamy w naszej spiżarni. 

Chcemy by w szkolnej spiżarni zawsze był zapas fasoli i białej kukurydzy na wypadek gdyby zapukała do nas jedna z mam z prośbą o pomoc. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Mogę się uczyć - awatar

  Fundacja Mogę się uczyć

  04.11.2022
  04.11.2022

  Drodzy przyjaciele susza jest czymś co nie tylko zabiera nadzieję na przyszłość ale tym co już teraz na naszych oczach zabija. W naszym okręgu centralnym Kajiado takiej suszy jak ta która właśnie trwa nie widziano od 40 lat. Bydło i dzikie zwierzęta zaczynają padaxt. Ludzie coraz częściej chodzą głodni spać. Drodzy przyjaciele nasza otwarta spiżarnia jest tym ważniejsza że już pod koniec listopada uczniowie rozpoczną wakacje. To znaczy że nie będą już jedli w szkole a to dla wielu już uczniów jedyne ciepłe posiłki w dniu. Nasza oferta spiżarnia znów musi się zapełnić. Na początek chcemy zebrać około 900zl dla najbardziej potrzebujących 4 rodzin. Przekażemy każdej z nich paczki z żywnością. Prosimy was o wsparcie ❤️


  Zdjęcie zrobione z ostatnich dniach przez Charlie Hamilton James w naszym okręgu Kajiado @chamiltonjames Instagram

  Zdjęcie aktualizacji 104 789

1 620 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aleksandra Drobnik - awatar
Aleksandra Drobnik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij