Zbiórka Otwarta spiżarnia - miniaturka zdjęcia

Otwarta spiżarnia

Zbiórka Otwarta spiżarnia - zdjęcie główne

Otwarta spiżarnia

430 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Witaj!

Fundacja Mogę się uczyć współpracuje ze społecznością z południowej Kenii współprowadząc wiejską szkołę. W szkole podstawowej z przedszkolem Osimlai uczy się obecnie ponad 250 uczniów. Codziennie każdy uczeń dostaje pożywną owsiankę i lunch. Wielu uczniów nie je jednak nic więcej w domu. 

Działamy non-profit - dbamy by wspierana przez nas szkoła i społeczność zyskiwała jak najwięcej przez prowadzone projekty. Wspólnie je tworzymy i wspólnie prowadzimy. Działamy ramię w ramię z Masajami!

Otwarta spiżarnia

Celem projektu jest umożliwienie pomocy rodzinom uczniów w sytuacjach krytycznych.

Podczas susz, ataku szarańczy czy jak obecnie ze względu na wirus rodzice nie mają jak wyżywić dzieci. Przychodzą do nas do szkoły a my dzielimy się tym co mamy w naszej spiżarni. 

Chcemy by w szkolnej spiżarni zawsze był zapas fasoli i białej kukurydzy na wypadek gdyby zapukała do nas jedna z mam z prośbą o pomoc. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Mogę się uczyć - awatar

  Fundacja Mogę się uczyć

  31.08.20
  31.08.20

  Dziękujemy za Wasze wsparcie! Rodzina Turana otrzymała od nas zapas żywności na miesiąc. Jest ich w sumie siódemka. Dziękujemy z całego serca ♥

  Zdjęcie aktualizacji 54 655

430 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aleksandra Drobnik - awatar
Aleksandra Drobnik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lucyna Korczowska - awatar
Lucyna Korczowska
20
Ewa Kaźmierczak - awatar
Ewa Kaźmierczak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij